MacPodpora magazín

Jak vypadá Smart Battery Case pod paprsky rentgenu?

Smart Battery Case rentgeniPhone

Minulý týden Apple představil Smart Battery Case pro iPhony 11. Nově obsahuje tlačítko pro spoušť fotoaparátu. A jak vypadá pod rentgenem?

Pokud se podíváte zblízka, můžete vidět dva tenké obvody směřující z tlačítka směrem k baterii. Pravděpodobně, když stisknete tlačítko, tyto obvody řeknou desce s plošnými spoji, aby iPhone otevřel aplikaci Fotoaparát.

Smart Battery Case pod lupou

I jiné kryty nabízejí vyhrazená tlačítka pro focení, například Moment Photo Battery Case, takže pokud nechcete používat pouzdro od Applu, máte na výběr. Ale protože Apple vyrábí i iPhone, může nabídnout užší integraci mezi ním a krytem. Například ukáže úroveň nabití baterie iPhonu a pouzdra v jednom widgetu baterie. A díky této těsné integraci bude vždy v budoucnu možné, aby Apple přidal do tlačítka spouště další funkce.

Apple Smart Battery Case

Zdá se, že rentgenové paprsky také vylučují možnost, aby se tlačítko fotoaparátu objevilo v klasických Apple krytech, protože tyto pouzdra nemají integrované desky s obvody, které by bylo možné použít k přenosu informací z tlačítka spouště.

Zdroj: TheVerge.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone