MacPodpora magazín

Radarové snímky akutálně ve vašem iPhonu

radarové snímkyČlánkyiPhoneTipy

Akutální radarové snímky o přeháňkách ve vašem iPhonu

Nespolíháte se na aplikace s počasím kvůli přeháňkám, které jsou obyvkle nepřesné? Chcete dostávat opravdu skutečně aktuální snímky s pochodem přeháněk nad Českou republikou? Aplikace Meteoradar, kterou si můžete stáhnout z App Store zde, vám přinese radarové snímky přímo do vašeho iPhonu.


Zpětné přehrání přeháněk

Aplikace Meteoradar vám zobrazí na iPhonu, jak přeháňky nad uzemím České republiky postupovaly zpětně. Po přehrání animace o postupu přeháněk se zobrazí sekvence postupu, která je zachycená po 10 minutách. Postup přeháněk se zpetně zobrazí ve sekvencích, které jsou hodinu a 10 minut staré.

Apple Pay dorazí do ČR již 19. února. Přečtěte si podrobnosti zde.

19. února dorazí Apple Pay do Česka

Aktuální radarové snímky

Na mapě Česka jednoduše uvidíte aktuální informace o přeháňkách s jejich následujícím pochodem, který je velice přesný. Pochod se zobrazuje na následující hodinu. Celé toto schéma včetně zpětného přehrání zobrazíte pomocí spouštěcího tlačítka. Animace se také také posunout nebo pozastavit.

radarové snímky

Informace o teplotě

Meteoradar vás také může informovat o teplotě v daném místě. Myslím si, že i přes možnost využítí této funkce ho většina lidí používá na zobrazení informací o srážkách.

radarové snímky

Webkamery

Mimojiné se v aplikaci dají zobrazit přenosy z vybraných webkamer po celé České republice. Jeji umístění je zobrazeno přesně na mapě, takže víte, na jaké místo se zrovná díváte.

Zdroj dat

Zdrojem dat pro aplikaci meteoradar je Český hydrometerologický ústav, který sídlí v Brně. Proto jsou informace zobrazené v aplikaci přesné a vždy aktuální. Tím, že je aplikace zaměřená pouze na data z této instituce, tak není schopná ukazovat informace v zahraničí. Což je daní za velmi přesná data.

radarové snímky

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone