MacPodpora magazín

Jaké produkty Apple představil v roce 2019

produkty Apple 2019Články

Produkty Apple jsou jedinečné a americká společnost jich nepředstavuje moc. Pojďte se podívat, jaké nám ukázal v roce 2019.

Je tu konec roku a to každý bilancuje a dívá se, co se v uplynulých 365 dnech stalo. Ne jinak tomu je i u nás, takže se kouknete, jaké produkty si Apple v tomto roce připravil a v čem jsou tak skvělé.

Březen

iPad mini 5 – vylepšená verze nejmenšího iPadu. Apple zásadně zlepšil výkon celého zařízení, když ho osadil procesorem A12 Bionic, dodal 3GB RAM a umožňuje využívat pro ovládání i Apple Pencil.

iPad Air – Oproti předchozímu iPadu Air nabízí zvětšenou úhlopříčku 10,5″ (předtím měl 9,7″), vyšší výkon a je kompatibilní s Apple Pencil i klávesnicí Smart Keyboard.

iMacy s rozlišením 5K a 4K – Počítače iMac dostaly výkonnější procesory Intel 9. generace a grafické karty Radeon Vega.

AirPods 2 – Stejný design jako první generace sluchátek, ale byla vylepšena krabička o možnost bezdrátového nabíjení, je k dispozici funkce Hey Siri a výkon čipu je rychlejší.

Květen

MacBook Pro – Design zůstává stejný, ale 13palcový model je k dipozici už jen s Touch Barem a 4 TB porty. Vylepšeny byly procesory.

iPod touch 7. generace – Zvýšení výkonu, stejný design a možnost si koupit 256GB variantu. Jedná se o poslední prodávaný iPod.

Červenec

MacBook Air – Legendární model MacBooku byl v roce 2019 jenom lehce updatován. Dostal podporu technologie True Tone a vylepšenou klávesnici.

Září

iPhone 11 – Nástupce iPhonu XR obdržel vyšší výkon, nové barvy a duální fotoaparát s podporou nočního režimu.

iPhone 11 Pro – Menší 5,8palcový model a větší iPhone 11 Pro Max dostaly trojitý fotoaparát, vyšší výkon a nová matná skleněná záda.

Apple Watch Series 5 – Největší změnou je stále rozsvícený displej a 32GB úložiště. V hodinkách najdete aplikaci Kompas.

iPad (7. generace) – Nejviditelnější změnou je větší displej s úhlopříčkou 10,2″ (předchozí generace měla 9,7″) a tenčí rámečky, výkon zůstal stejný.

Říjen

AirPods Pro – Špuntová sluchátka s potlačením okolního zvuku a transparentním módem. Vynikají kvalitou zvuku a rychlým spárováním.

Listopad

16palcový MacBook Pro – Zvětšený MacBook Pro nahradil 15,4palcovou variantu. Je výkonnější, déle vydrží na jedno nabití a má lepší klávesnici.

Prosinec

Mac Pro – Nejvýkonnější Mac všech dob. Modulární systém umožňuje vyměnit většinu komponentů, cena přesahuje i 1,5 miliónů korun.

Pro Display XDR – Nejlepší monitor svého druhu, 6K rozlišení na úhlopříčce 31,6 palců.

Takový byl rok 2019 a už se těšíme na ten další!


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone