MacPodpora magazín

Oprava notebooku neznamená nutnost osobní návštěvy nebo drahý špás

oprava notebookuČlánky

Oprava notebooku může leckdy výrazně pomoct a nemusíte hned kupovat nový stroj. Dnes ale není ani potřeba osobně servis navštívit a vynaložit hromadu peněz.

Apple počítače, jsou stroje, které vám vydrží velmi dlouho. Obyčejný notebook odejde po pár letech, ale MacBook je s vámi klidně i 6 nebo 8 let a pořád funguje velmi slušně. Jsou ale komponenty, které se opotřebují dříve a je nutná jejich výměna. Může dojít i k nenadálé situaci a něco se pokazí, aniž byste to čekali. Jaké jsou možnosti opravy, co vše se dá řešit a jak dostat počítač do servisu?

Oprava notebooku v pohodlí domova

V situaci, kdy je nebezpečné chodit ven a stýkat se s více lidmi, je jistě příjemné, že existuje servis domů. Kdekoliv po Praze může přijet náš vyškolený technik a poskytnout svoje služby v podobě opravy zařízení. Potřebuje pouze malý stolek, na kterém produkt opraví. Hlavně se specializuje na iPhony, po domluvě je ale možné řešit i opravu notebooku.

Za návštěvu technika zaplatíte 500 Kč. Naopak svoz zařízení je zcela zdarma. Kurýr u vás v domluvený čas vyzvedne porouchaný stroj a doručí ho bezpečně do servisu za vás. Nemusíte tak nikam chodit. Kurýrní auta jsou navíc pojištěná a případnou ztrátu nebo další poškození zařízení platí. Pokud nemáte odpovídající přepravní obal nebo originální krabici, kurýr jí po domluvě doručí.

Oprava se zárukou

Jakmile je stroj v servisu, a to ať už v pražské pobočce nebo brněnské adrese, tak začne práce techniků. Hned po ceně takové opravy bude jistě zákazníky zajímat, že většinu dílů máme skladem, takže nemusíte dlouho na provedení čekat. Provádíme záruční i pozáruční servis a i na samotnou opravu poskytujeme záruku. Délka záleží na konkrétní opravě. V době opravy můžeme zapůjčit náhradní iPhone nebo Mac. Na Apple počítače používáme originální díly a na naše LCD panely poskytujeme doživotní záruku.

Přehledně naleznete všechny opravy MacBooky v tabulce. Pokud tam není uvedeno řešení vašeho problému, stačí nás kontaktovat. Dle vlastních zkušeností víme, že u MacBooků nejdříve odchází baterie, tak jako u každého zařízení. Její výměna vás u nás přijde na pár tisíc korun a dostanete navíc 6měsíční záruku na tento díl.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone