Apple iMac 27″ Retina 5K 3,8GHz i7 512 SSD 8GB RAM (MXWV2CZ/A)

Cena s DPH 69 990 

Cena v € 2734  €

Váš stávající Mac vykoupíme a zdarma přeneseme data do nového.
 • Sestav si Mac na přání
 • Dodání do domu
 • Zpětný Pickup servis zdarma
 • Nákup v hotovosti nebo na leasing

Rozšířené možnosti

Displej ?

iMac je konstruovaný pro mimořádně nízkou odrazivost, ať zvolíš standardní sklo, nebo sklo s nanotexturou. Při volbě nejvhodnější varianty to ale chce počítat s konkrétním pracovním prostředím. Pokud pracuješ v prostředí, kde se množství světla opravdu těžko reguluje, oceníš matnou variantu se sklem opatřeným nanotexturou. Obvyklé matné displeje mají na povrchu přidanou vrstvu, která rozptyluje světlo. Jenže takové povrchové vrstvy snižují kontrast a vytvářejí nežádoucí efekt oparu a blyštění. Naproti tomu iMac má nanotexturu vyleptanou v nanometrickém měřítku přímo do skla. Výsledkem je obrazovka s krásným obrazem, která zachovává kontrast a přitom rozptyluje světlo a snižuje odlesky na úplné minimum.

Procesor ?

Procesor diriguje všechny úlohy vykonávané hardwarem a softwarem iMacu. Čím je procesor výkonnější, tím rychleji ti na iMacu půjdou věci od ruky. Standardní 8jádrový Intel Core i7 s Turbo Boostem až 5,0 GHz zvládá s přehledem i náročné pracovní postupy. Navíc využívá technologii Hyper-Threading, která vstupuje do hry, když procesor zpracovává několik velkých úloh zároveň. Umožňuje každému procesorovému jádru obsluhovat dvě vlákna současně, takže dokáže dělat dvě věci najednou. Upgradem na 10jádrový Intel Core i9 posuneš výkon na extrémní úroveň. Ten s 10 jádry, základní frekvencí 3,6 GHz a Turbo Boostem až 5,0 GHz zvládne všechno, co mu v profesionálních aplikacích naložíš, s podstatně větší výpočetní rychlostí.

Úložiště ?

Tenhle iMac má standardně 512GB ultrarychlé SSD úložiště, které je daleko výkonnější než tradiční pevné disky. Jeho rychlost pocítíš při startování iMacu, otvírání aplikací i procházení knihovny fotek. SSD úložiště nemá žádné pohyblivé součástky, takže je naprosto tiché. Pokud potřebuješ maximální kapacitu, můžeš si tenhle iMac objednat až s 8TB úložištěm. Budeš tak mít spoustu místa na dokumenty, fotky, hudbu, videa a aplikace. Je důležité počítat s tím, že úložiště iMacu není uživateli fyzicky přístupné. Jestli máš pocit, že můžeš v budoucnu potřebovat větší úložiště, stojí za to ho rozšířit už při nákupu.

Paměť RAM ?

Čím větší paměť zvolíš, tím větší výkon v mnoha souběžně spuštěných aplikacích můžeš očekávat. Větší paměť (RAM) zvyšuje výkon a umožňuje iMacu pracovat lépe a rychleji. Pro každodenní úkoly, jako je vyřizování e‑mailů, práce s texty nebo prohlížení webu, i pro složitější úkoly, například úpravy fotek, tvorbu ilustrací a chystání prezentací, dokonale stačí standardní konfigurace paměti. Pokud pracuješ na velkých projektech v profesionálních aplikacích, jako je Logic Pro X nebo Final Cut Pro X, rozšířením paměti si zajistíš jejich vrcholný výkon.

Grafika ?

Tenhle 27palcový iMac s Retina 5K displejem je standardně vybavený samostatným grafickým procesorem AMD Radeon Pro 5500 XT se 24 výpočetními jednotkami a 8 GB paměti GDDR6. Samostatné GPU podává vysoký grafický výkon pro úpravy fotek, práci s 3D grafikou nebo vývoj her. Pokud potřebuješ ještě výkonnější grafiku, upgraduj na Radeon Pro 5700 s 36 výpočetními jednotkami a 8 GB paměti GDDR6. Ohromný skok ve výkonu a produktivitě pro nejnáročnější grafické postupy jako vývoj 3D obsahu, zpracování videa se složitými efekty nebo navrhování herních textur s vysokým rozlišením nabízí nový Radeon Pro 5700 XT se 40 výpočetními jednotkami a 16 GB paměti GDDR6.

Apple Magic Mouse + Trackpad

Ethernet ?

iMac má mimořádně všestrannou konfiguraci portů, takže se dá přizpůsobit nejrůznějším situacím a pracovním postupům. Standardně je iMac vybavený 10/100/1000BASE-T gigabitovým (1Gb) ethernetem s konektorem RJ-45. Pokud potřebuješ až 10krát rychlejší síťové připojení, můžeš si iMac objednat s 10Gb ethernetem. Volitelný 10Gb ethernet podporuje 1Gb, 2,5Gb, 5Gb a 10Gb připojení podle standardu Nbase-T přes konektor RJ-45. iMac s 10Gb ethernetem má větší šířku přenosového pásma pro sdílení souborů mezi stolními počítači, práci s vysoce výkonnými síťovými úložišti nebo zpracování velkých objemů dat.

+ Plus - Minus

Celková cena s DPH 69 990 

S objednávkou vám pomůže Míša

Po - Pá 9-17:00

Kód produktu - NEWIM27-0003 Nákup na finanční leasing >

Procesor

3,8GHz 8jádrový Intel Core i7 desáté generace, Turbo Boost až 5,0 GHz

Úložiště

512GB SSD úložiště

Grafika

Radeon Pro 5500 XT s 8 GB paměti GDDR6

Operační paměť RAM

8 GB 2666MHz paměti DDR4  

iMac 27" 5K Retina (2020)

iMac pokračuje v evoluci a nyní s ním zvládnete více práce a zábavy jako nikdy dříve. Skvělý výkon v klasicky elegantním designu se snadno použitelnými technologiemi. Přesně to co od nového iMacu očekáváte.
 • Ikonický design Apple počítače vše v jednom.
 • Obraz jako břitva na 5K Retina displeji.
 • Vysoký výkon procesoru a grafiky.
 • Všechna rozhraní, která potřebujete každý den.
 • Intuitivní operační systém macOS plný šikovných aplikací.
 

Design

Vývojáři Apple se zamysleli nad každým detailem. Díky nejpokročilejší technologii vyvinuli vyspělý počítač s důrazem na eleganci, jednoduchost a štíhlé provedení. Vybroušené hrany, bezešvé brilantní provedení a technická kouzla přináší štíhlý design. Štíhlé okraje v krásném designu jsou výsledkem letité minimalizace.  

Displej

Počítač iMac s 27" displejem 5K Retina vám přináší nejlepší zobrazení jaké můžete na systémech iMac zažít. 14,7 miliónu pixelů s jasem až 500 nitů a širokým barevným gamutem P3 podává jasný obraz s vynikajícími barvami prakticky z jakéhokoli úhlu. Obrovská hustota pixelů je zárukou dokonale ostrého textu a nejemnější grafiky. Displej přímo stvořený pro profesionální práci s videem a grafikou.

Skvělý výkon

Počítače Apple iMac přináší nekompromisní výkon na váš stůl. 27palcový iMac 5K Retina je vybavený procesorem Intel Core 10. generace a grafikou AMD Radeon, které se stanou skvělým partnerem pro vaši práci i zábavu. To vše doplní rychlé úložiště SSD.

Rychlé připojení

Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 3 (USB Type‑C). S tímto univerzálním konektorem můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort a připojení dalších USB periferií s konektorem USB Type-C. Takže k iMacu snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete a v případě Thunderbolt 3 periferií rychlostí až 40 Gb/s.

Intuitivní operační systém plný aplikací

Operační systém macOS Catalina vám přináší opět mnoho novinek a vylepšení. Jako vždy je intuitivní, snadno se ovládá, skvěle vypadá a naplno využívá hardware vašeho iMacu. Obsahuje obrovskou kolekci aplikací, se kterými můžete hned od prvního okamžiku tvořit, bavit se a pracovat. Vše je nyní ještě jednodušší a více provázané napříč rodinou Apple produktů.  

Doručení/převzetí zboží

 • osobně na pobočce Praha
 • osobně na pobočce Brno
 • dopravou smluvním přepravcem

Možnosti nákupu

 • Online platební kartou (GP webpay)
 • Převodem - zálohová faktura
 • Úvěr (Home credit) připravujeme

Operativní Leasing - pouze na IČ

Výhody
 • 12-24 měsíců
 • odpočet DPH
 • ve splátce pojištění proti náhodnému poškození
 • žádná investice předem
 • měsíční splátka ihned do nákladů / žádné odpisy (měs.faktura)
 • bez skrytých poplatků
Dotaz na leasing

Finanční leasing - pouze na IČ

Výhody
 • 36 měsíců
 • bez akontace
 • včetně pojištění
 • po splacení přechází do vašeho majetku
Více informací (jak to funguje?) Dotaz na leasing

Prozkoumat ostatní zboží

Videa