Apple iMac Pro 27″ Retina 5K 3,0GHz 1TB SSD 32GB RAM (MHLV3CZ/A)

Cena s DPH 139 990 

Cena v € 5468  €

Váš stávající Mac vykoupíme a zdarma přeneseme data do nového.
 • Sestav si Mac na přání
 • Dodání do domu
 • Zpětný Pickup servis zdarma
 • Nákup v hotovosti nebo na leasing

Rozšířené možnosti

Procesor ?

Všechny procesory iMacu Pro mají Turbo Boost, Hyper-Threading, čtyři kanály rychlé 2666MHz paměti DDR4 ECC, velké výkonnostní mezipaměti druhé a třetí úrovně a vektorové instrukce AVX-512. Volba správného počtu procesorových jader pro tvoje potřeby závisí do značné míry na tom, s jakým softwarem chceš pracovat. Jednovláknové aplikace běží efektivněji na procesoru s vyšší taktovací rychlostí, zatímco vícevláknový software nejlíp funguje na procesoru s více jádry. iMac Pro má standardně 10jádrový procesor Xeon. Ten při základním taktu 3,0 GHz a rychlosti Turbo Boost až 4,5 GHz poskytuje ohromný výkon na nejrůznější úlohy od vývoje her až třeba po střih videa. 14jádrový a 18jádrový Xeon jsou navržené pro souběžnou práci s několika profesionálními aplikacemi, které využívají extrémní multithreading. Pokud při své práci potřebuješ rendrovat na CPU, kompilovat rozsáhlé projekty, používat několik virtuálních počítačů současně nebo zpracovávat náročné výpočty na CPU, jeden z těchto procesorů bude určitě správnou volbou.

Úložiště ?

iMac Pro má standardně 1TB rychlé SSD úložiště na sběrnici NVMe. SSD úložiště dosahuje výrazně většího výkonu než tradiční pevné disky. Tuhle rychlost pocítíš při startování iMacu Pro, spouštění aplikací, otvírání velkých projektů i zpracování datově náročných úloh. SSD úložiště nemá žádné pohyblivé součástky, takže je naprosto tiché. Maximální úložná kapacita, kterou si můžeš objednat, jsou 4 TB.

Paměť RAM ?

iMac Pro podporuje až 256 GB čtyřkanálové 2666MHz paměti DDR4 ECC. Když budeš mít v iMacu Pro větší paměť, budeš moct s vyšším výkonem používat víc aplikací současně a pracovat s většími datovými sadami. Paměť iMacu Pro není přístupná uživateli. Jestli máš pocit, že můžeš v budoucnosti potřebovat větší paměť, stojí za to ji rozšířit už při nákupu.

Grafika ?

iMac Pro používá grafickou architekturu AMD Vega s novým výpočetním jádrem GPU. Podává výkon až 12 teraflops při běžné přesnosti a 24 teraflops při poloviční přesnosti. Díky vysoce propustné paměti druhé generace (HBM2) s přenosovým pásmem 500 GB/s a vyspělému geometrickému enginu pro výjimečný výkon při zpracování 3D úloh podává Vega vyšší frekvenci snímků pro prostředí virtuální reality, realistické speciální efekty, 3D rendrování v reálném čase a další. iMac Pro má standardně grafiku Radeon Pro Vega 56 s 8 GB paměti HBM2. Pokud potřebuješ ještě větší výkon a grafickou paměť, můžeš si objednat grafiku Vega 64 nebo Vega 64X s 16 GB paměti HBM2.

Apple Magic Mouse + Trackpad

Souprava montážního adaptéru VESA ?

Souprava montážního adaptéru VESA umožňuje použít iMac Pro s alternativními montážními řešeními. Obsahuje všechno potřebné k odstranění podstavce iMacu a jeho nahrazení montážní konzolou VESA. Pak se iMac Pro dá připevnit k jakémukoli držáku na zeď, na stůl nebo k výsuvnému ramenu, které vyhovuje normě VESA. V krabici je přibalená jedna vesmírně šedá konzola VESA, jedna příruba VESA, M4 x 0,7mm šrouby, M2,5 x 0,45mm šrouby, jeden torx klíč, jedna přístupová karta a pokyny k montáži.

+ Plus - Minus

Celková cena s DPH 139 990 

S objednávkou vám pomůže Míša

Po - Pá 9-17:00

Kód produktu - NEWIMPRO27-0001 Nákup na finanční leasing >

Procesor

3,0GHz 10jádrový Intel Xeon W, Turbo Boost až 4,5 GHz

Úložiště

1TB SSD 

Grafika

Radeon Pro Vega 56 s 8 GB paměti HBM2

Operační paměť RAM

32 GB 2666MHz paměti DDR4 ECC

Apple iMac Pro 27" (2020)

Výkon a funkce, které osloví každého profesionála - to jsou nové počítače Apple iMac Pro. Střih videa, 3D animace, vývoj softwaru, vědecké aplikace, nebo hudební programy zvládá s naprostou bravurou. Apple iMac Pro je spolehlivý partner každého profesionála.
 • Vysoký výkon procesoru Intel Xeon W.
 • Grafický procesor Radeon Pro Vega pro náročná aplikace.
 • Obraz jako břitva na 5K Retina displeji.
 • Ikonický design Apple počítače vše v jednom.
 • Všechna rozhraní, která potřebujete každý den.
 • Intuitivní operační systém macOS plný šikovných aplikací.
 

Nádherný displej

Počítač iMac Pro s 27" displejem 5K Retina vám přináší nejlepší zobrazení jaké můžete na systémech iMac zažít. 14,7 miliónu pixelů s jasem až 500 nitů a širokým barevným gamutem P3 podává jasný obraz s vynikajícími barvami prakticky z jakéhokoli úhlu. Obrovská hustota pixelů je zárukou dokonale ostrého textu a nejemnější grafiky. Displej přímo stvořený pro profesionální práci s videem a grafikou.  

Síla pro nejnáročnější profesionály

iMac Pro (2020) je nejvýkonnější počítač all-in-one, který kdy Apple stvořil. Může být osazen 10, 14 nebo 18ti jádrovým procesorem Intel Xeon W, což s podporou HyperThreadingu dává v nejvyšším konfiguraci až 36 vláken brutální síly. Extrémně výkonnému procesoru pak sekunduje 32 až 256 GB operační paměti DDR4 ECC, extrémně výkonné grafiky AMD Radeon Pro Vega 56, 64 nebo 64X a pevné disky SSD s kapacitou 1 až 4 TB s obrovskou propustností kolem 3GB/s. Jednoduše profesionální výkon v každém ohledu.

Rychlé připojení na mnoho způsobů

Všechny modely iMacu Pro mají standardně 4 porty Thunderbolt 3 (USB Type‑C). S tímto univerzálním konektorem můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort a připojení dalších USB periferií s konektorem USB Type-C. Takže k iMacu Pro snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete a v případě Thunderbolt 3 periferií rychlostí až 40 Gb/s. Přes volitelné adaptéry můžete realizovat připojení VGA, HDMI, DVI a síťové připojení Nbase‑T Ethernet podporuje 1Gb, 2.5Gb, 5Gb a 10Gb Ethernet prostřednictvím konektoru RJ‑45. Nechybí bezdrátové technologie WiFi ac a Bluetooth 5.0 ani rozhraní USB 3.0/3.1/3.2 Gen 1.    

Intuitivní operační systém plný aplikací

Operační systém macOS Catalina vám přináší opět mnoho novinek a vylepšení. Jako vždy je intuitivní, snadno se ovládá, skvěle vypadá a naplno využívá hardware vašeho iMacu. Obsahuje obrovskou kolekci aplikací, se kterými můžete hned od prvního okamžiku tvořit, bavit se a pracovat. Vše je nyní ještě jednodušší a více provázané napříč rodinou Apple produktů.  

Doručení/převzetí zboží

 • osobně na pobočce Praha
 • osobně na pobočce Brno
 • dopravou smluvním přepravcem

Možnosti nákupu

 • Online platební kartou (GP webpay)
 • Převodem - zálohová faktura
 • Úvěr (Home credit) připravujeme

Operativní Leasing - pouze na IČ

Výhody
 • 12-24 měsíců
 • odpočet DPH
 • ve splátce pojištění proti náhodnému poškození
 • žádná investice předem
 • měsíční splátka ihned do nákladů / žádné odpisy (měs.faktura)
 • bez skrytých poplatků
Dotaz na leasing

Finanční leasing - pouze na IČ

Výhody
 • 36 měsíců
 • bez akontace
 • včetně pojištění
 • po splacení přechází do vašeho majetku
Více informací (jak to funguje?) Dotaz na leasing

Prozkoumat ostatní zboží

Videa