Apple iMac 21,5 Late 2015 2.8GHz i5 500GB 8GB RAM MNDY2CZ/A

Sleva -46% Poslední kus

Původní cena 29 590 

Cena s DPH 15 990 

Cena v € 625  €

Váš stávající Mac vykoupíme a zdarma přeneseme data do nového.
  • 21,5"
  • Dárek k nákupu
  • Ihned k odběru

Rozšířené možnosti

Velikost disku

Paměť RAM

Záruka

Dárek zdarma ?

Vyberte si k nákupu dárek zdarma.

+ Plus - Minus

Celková cena s DPH 15 990 

S objednávkou vám pomůže Pavla

Po - Pá 9-17:00

Kód produktu - BAZARim21-0015 Prověřit iMac na Apple.com

Procesor

2.3Hz i5

Úložiště

500GB 

Operační paměť RAM

8GB RAM

Příslušenství

SK Apple Magic Keyboard a Apple Magic Mouse 2  

iMac 21" Mid 2015

iMac je nyní výkonnější, takže s ním zvládnete více jako ještě nikdy. Především díky procesorům Intel Core 7. generace přináší ultimátní výkon v tenkém designu. Navíc se jedná o All in One řešení integrující počítač do monitoru. Prestižní design tohoto elegantního iMacu vyjadřuje luxusdotažený až na hranu možností. Neskutečně tenká konstrukce v nejvyspělejší formě je výsledkem pokročilých technologických inovací pod záštitou Apple.Možné konfigurace vylepšení podporuje 256 a 512GB SSD.

Design

iMac je nyní výkonnější, takže s ním zvládnete více jako ještě nikdy. Především díky procesorům Intel Core 7. generace přináší ultimátní výkon v tenkém designu. Navíc se jedná o All in One řešení integrující počítač do monitoru. Prestižní design tohoto elegantního iMacu vyjadřuje luxusdotažený až na hranu možností. Neskutečně tenká konstrukce v nejvyspělejší formě je výsledkem pokročilých technologických inovací pod záštitou Apple.

Procesor

Počítače Apple iMac přináší nekompromisní výkon na váš stůl. 21.5palcový iMac je vybavený procesorem Intel Core 7. generace a grafikou Intel, které se stanou skvělým partnerem pro vaši práci i zábavu. To vše mohou doplnit vysokokapacitní disky HDD, rychlá úložiště Fusion Drive s technologií SSHD nebo extrémně rychlé úložiště SSD.

Rychlé připojení

Všechny modely iMacu mají standardně dva porty Thunderbolt 3 (USB Type‑C). S tímto univerzálním konektorem můžete připojit téměř jakoukoli periferii. Má oboustranný design a umožňuje nabíjení, připojení externích disků, výstup videa s nativní podporou DisplayPort a připojení dalších USB periferií s konektorem USB Type-C. Takže k iMacu snadno připojíte všechna zařízení, která potřebujete a v případě Thunderbolt 3 periferií rychlostí až 40 Gb/s.

Intuitivní operační systém plný aplikací

Operační systém macOS Sierra vám přináší opět mnoho novinek a vylepšení. Jako vždy je intuitivní, snadno se ovládá, skvěle vypadá a naplno využívá hardware vašeho Macu. Obsahuje obrovskou kolekci aplikací, se kterými můžete hned od prvního okamžiku tvořit, bavit se a pracovat. Nyní poskytuje ještě snadnější správu úložiště a propracovanější spolupráci napříč zařízeními iPad, iPhone, iPod nebo Apple Watch.

Možnosti nákupu

  • Online platební kartou (GP webpay)
  • Převodem - zálohová faktura
  • Úvěr Cofidis
 

Prozkoumat ostatní zboží