Apple Mac Pro (Tower) 3,5GHz 8x Xeon W 32GB 580X 256GB

Cena 164 990 

Cena v € 6445  €

Váš stávající Mac vykoupíme a zdarma přeneseme data do nového.
  • Dárek k nákupu
  • Stanice pro náročné
  • Konfigurovatelný

Rozšířené možnosti

Procesor ?

Mac Pro používá procesor Intel Xeon W, který je vybavený technologiemi Turbo Boost a Hyper-Threading, má až 66,5 MB sdílené mezipaměti L3 na jediném čipu, vektorové instrukce AVX-512 a 64 kanálů PCI Express pro ohromnou propustnost. Dá se objednat až s 28 procesorovými jádry, která podporují až 1,5 TB 2933MHz paměti. Díky účinnému napájení a chlazení Macu Pro může procesor Intel Xeon W pracovat bez jakýchkoli omezení a s maximálním výkonem. Volba správného počtu procesorových jader pro tvoje potřeby závisí do značné míry na tom, s jakým softwarem budeš pracovat. Jednovláknové aplikace běží efektivněji na procesoru s vyšší taktovací rychlostí, zatímco vícevláknový software nejlíp funguje na procesoru s více jádry. 8jádrový Intel Xeon Základní rychlost 3,5 GHz a Turbo Boost až 4,0 GHz dává 8jádrovému procesoru Xeon dostatečný výkon na nejrůznější úlohy od vývoje her až třeba po střih videa. 12jádrový a 16jádrový Intel Xeon 12jádrový a 16jádrový procesor Xeon jsou konstruované pro souběžné používání několika profesionálních aplikací a aplikací využívajících extrémní multithreading. Hodí se pro rendrování na CPU, kompilaci rozsáhlých projektů, provoz několika virtuálních počítačů najednou a výpočetní úlohy na CPU. 24jádrový a 28jádrový Intel Xeon 24jádrový nebo 28jádrový Xeon s přetaktováním technologií Turbo Boost až na 4,4 GHz si hravě poradí i s nejnáročnějšími profesionálními úlohami. Když zvolíš jeden z těchto procesorů, získáš možnost osadit Mac Pro až 1,5 TB paměti, pokud nainstaluješ dvanáct 128GB modulů LR-DIMM.

Paměť ?

Mac Pro s 8jádrovým procesorem Intel Xeon podporuje až 768 GB čtyřkanálové 2666MHz paměti, s 12jádrovým a 16jádrovým procesorem Intel Xeon podporuje až 768 GB šestikanálové 2933MHz paměti DDR4 ECC a s 24jádrovým a 28jádrovým procesorem Intel Xeon podporuje až 1,5 TB šestikanálové 2933MHz paměti DDR4 ECC. Když budeš mít v Macu Pro větší paměť, budeš moct s vyšším výkonem používat víc aplikací současně a pracovat s většími datovými sadami. Mac Pro má 12 fyzických slotů na moduly DIMM, které jsou přístupné uživateli, takže pomocí modulů kompatibilních s procesorem můžeš v budoucnu jeho paměť rozšiřovat. 8GB, 16GB a 32GB moduly DDR4 jsou R-DIMM; 64GB a 128GB moduly DDR4 jsou LR-DIMM. Mac Pro podporuje paměťové moduly R-DIMM a LR-DIMM, ale oba typy DIMM nelze ve stejném systému kombinovat.

Grafika

Úložiště ?

Mac Pro se dá osadit až 8TB rychlým SSD úložištěm na sběrnici NVMe, které podává výrazně větší výkon než tradiční pevné disky. Tahle rychlost je znát při startování Macu Pro, spouštění aplikací, otvírání velkých projektů i zpracovávání datově náročných úloh. SSD úložiště nemá žádné pohyblivé součástky, takže je naprosto tiché. Navíc je úložiště Macu Pro díky čipu Apple T2 Security trvale šifrované.

Apple Afterburner ?

Pokud ti jde o co nejlepší výkon při zpracování videa v nejnáročnějších pracovních postupech, stojí za zvážení možnost osadit Mac Pro akcelerační kartou Apple Afterburner, která přebírá dekódování videokodeků ProRes a ProRes RAW ve Final Cutu Pro X, QuickTime Playeru X a podporovaných aplikacích jiných vývojářů. Pokud si Mac Pro koupíš s kartou Afterburner, bude nainstalovaná ve slotu PCI Express 5 (x16), který umožňuje maximální výkon.

Nožičky, nebo kolečka

Magic Mouse nebo Magic Trackpad

+ Plus - Minus

Celková cena 164 990 

S objednávkou vám pomůže Pavla

Po - Pá 9-17:00

Kód produktu - NEWmacpro-01 Nákup na finanční leasing >

Mac Pro

Tenhle Mac je extrém. V každém směru. S nejvyšším výkonem, rozšiřitelností a konfigurovatelností. Tohle je systém, který umožní širokému okruhu profesionálů posouvat hranice možného.Design každého aspektu Macu Pro je podřízený výkonu. Hliníkový plášť na kostře z nerezové oceli se dá celý zvednout. Všechny komponenty jsou tak přístupné ze všech stran. A možnosti konfigurace prakticky neomezené.

 

Procesor a Paměť

Až 28 jader. Vytvářej bez zábran. Mac Pro je konstruovaný pro profesionály, kteří potřebují vrcholný výkon CPU. Od produkčního rendrování přes skládání hudby se stovkami virtuálních nástrojů až po testování iOS aplikací na mnoha simulovaných zařízeních současně. Jeho výkon je mimořádný. Srdcem systému je procesor Intel Xeon až s 28 jádry – to je nejvíc ze všech Maců. Velké mezipaměti druhé úrovně a sdílená mezipaměť třetí úrovně plus 64 kanálů PCI Express zajišťují masivní propustnost procesoru. Když chceš z procesoru ždímat výkon, musíš mu dát dost šťávy. V tomhle případě přes 300 wattů. Aby se počítač nepřehříval a mohl běžet naplno, má účinný chladič. Horký vzduch od čipu odvádějí chladicí trubky a rozptylují ho mezi hliníkovými lamelami. A tři axiální ventilátory udržují v systému pořádný průvan. Mnohojádrový procesor třídy pracovních stanic si říká o hodně paměti. Architektura Macu Pro má šest kanálů superrychlé paměti ECC a 12 fyzických slotů pro moduly DIMM. V počítači je prostor celkem pro 1,5 TB paměti. Takže i práce na rozsáhlých projektech, využívání několika profesionálních aplikací současně i analýzy obrovských datových sad půjdou profesionálům rychle od ruky. A zatímco u běžných počítačů v provedení tower se dá k paměti dostat jen složitě, Mac Pro má oboustrannou logickou desku se snadno přístupnými paměťovými pozicemi.

Grafika

Extrémní výkon. Od základu.Pracovní postupy mnoha profesionálů stojí a padají s vysoce výkonnou grafickou architekturou. Zvlášť když se věnují 3D filmové animaci, sestavování 8K scén nebo vývoji realistických herních prostředí. Abychom jim poskytli nejvyšší možný výkon a dostali grafické možnosti na novou úroveň, chtělo to něco převratného. Proto jsme na rozšiřování vyvinuli Mac Pro Expansion Module – MPX Module.Druhý konektor. První v odvětví.MPX Module vychází ze standardizovaného konektoru PCI Express. Jako vůbec první grafické kartě jsme mu přidali další kanály PCIe s integrovaným Thunderboltem a vyšším příkonem. Nabízí tak daleko větší možnosti. Samotný MPX Module má příkon 500 wattů – srovnatelný s celým Macem Pro předchozí generace.

Radeon Pro Vega II Duo. Síla střídá sílu.Samotný MPX Module s grafikou Radeon Pro Vega II je mašina s výpočetním výkonem až 14 teraflops, s 32 GB paměti a propustností paměti 1 TB/s. Pokud ti jde o ještě větší výkon, spojením dvou GPU Radeon Pro Vega II získáš Vegu II Duo. S dvojnásobným grafickým výkonem, pamětí a přenosovým pásmem paměti je to nejvýkonnější grafická karta na světě. Obě GPU propojuje Infinity Fabric Link, který umožňuje až pětkrát rychlejší přenosy dat mezi GPU. V aplikacích, které jsou optimalizované pro několik GPU, je to obrovský rozdíl.

Nejvýkonnější grafika na světě. Krát dva. Mac Pro posouvá výkon o obrovský krok vpřed tím, že podporuje konfiguraci se dvěma MPX Moduly Radeon Pro Vega II Duo. Kombinace čtyř GPU podává celkový výkon až 56 teraflops a má 128 GB vysoce propustné paměti. Takhle mohutný výkon si hravě poradí se vším od rendrování na GPU přes strojové učení až po simulace částic.

Chladný. Tichý. Všehoschopný.Většina GPU není koncipována jako součást celkového systému, takže vyžadují vlastní chlazení. MPX Module je navržený jako integrovaná součást Macu Pro. Díky svému konstrukčnímu provedení má větší chladič, který využívá proudění vzduchu uvnitř počítače a odvádí teplo v naprosté tichosti. Bez hlučného přišroubovaného větráčku je tak celková hladina tepla i šumu mimořádně nízká.

Střih videa

Apple Afterburner. Nitro na 8K video.Abychom proměnili pracovní postupy filmových a video profesionálů, vytvořili jsme Afterburner. Ten umožňuje hrnout surový materiál z kamery rovnou na časovou osu a od začátku pracovat s nativními 4K, a dokonce i 8K soubory. Už žádné ztrácení času s překódováním, žádné přidané nároky na úložiště a žádné chyby při výstupu. Sbohem, proxy soubory.

Střih do ještě silnější kreativy.Afterburner je hardwarový akcelerátor postavený z obvodů typu FPGA – programovatelných integrovaných obvodů pro určitou aplikaci (ASIC). Více než miliónem logických buněk dokáže zpracovávat až 6,3 miliardy pixelů za sekundu. Mac Pro vybavený tímhle akcelerátorem utáhne až 6 souběžných streamů videa ve formátu 8K ProRes RAW nebo 23 streamů 4K ProRes RAW videa. Procesorová jádra se tak uvolní pro ještě víc kreativních efektů a procesů.

Zabezpečení a úložiště

Zabezpečení v nových výšinách. Mac Pro je nejlíp zabezpečený tower, jaký jsme kdy postavili. Základem šifrovaného úložiště a bezpečného startování systému je koprocesor Secure Enclave. Takže si nemusíš dělat tolik starostí s ochranou své práce, kódu a intelektuálního majetku. A můžeš se soustředit na svoje nejlepší nápady.

Čip Apple T2 Security.

Data v Macu Pro chrání čip Apple T2 Security. Tenhle jediný čip integruje koprocesor Secure Enclave a několik samostatných řadičů. Zajišťuje, aby nemohlo dojít k zásahu do softwaru na nejnižší systémové úrovni, a zaručuje, že se při zapnutí počítače načte jen důvěryhodný software operačního systému Apple.

Až 8TB úložiště.

V zájmu nejvyššího možného výkonu je Mac Pro postavený na čistě flashovém úložišti. V základu má 256GB SSD a dá se objednat s 1TB, 2TB, 4TB nebo 8TB SSD úložištěm. A všechna uložená data šifruje čip T2.

Podpora displejů

  • Připoj až:
    • Tři 5K displeje s dvojitými kabely
    • šest Thunderbolt displejů

 Možnosti nákupu

Prozkoumat ostatní zboží