MacPodpora magazín

Nový iPhone SE 2020 je na světě! Je levný a bude hitem

Nový iPhone SE 2020, nejlevnější iPhoneČlánky

Nový iPhone SE 2020 byl představen a označuje jen jako iPhone SE. Nehledejte v názvu žádnou dvojku. Prodávat se bude za příjemnou cenu se skvělým výkonem.

Společnost Apple dnes oznámila druhou generaci telefonu iPhone SE se 4,7palcovým displejem. Jde po ještě staré lince a nahrazuje iPhone 8. Nemá tenké rámečky a Face ID, ale zato je opravdu levný. S čipem A13 Bionic se výkonem vyrovná nejnovějším iPhonům 11, potvrzovat platby a odemykat můžete otiskem prstu prostřednictvím Touch ID a koupíte ho s až 256GB úložištěm.

Nový iPhone SE 2020 v zajetých kolejích

Nový iPhone SE přichází v černé, bílé a speciální červené barvě ze série (PRODUCT)RED. Předobjednávky startují 17. dubna v pátek a už zhruba za týden se dostane k prvním uživatelům. Česká republika je v této první vlně, takže už teď můžete novinku objednávat.

Cena zařízení je přívětivá a startuje na 12 990 Kč za 64GB verzi. Větší 128GB se bude prodávat za 14 490 Kč a nejvyšší 256GB za 17 590 Kč. Oproti ostatním Apple telefonům je cena opravdu příjemná a v porovnání s takovým iPhone XR vychází o několik tisíc levněji (iPhone XR s 64GB úložiště se prodává za 17 990 Kč).

Apple telefon nepředstavil na žádné své akci, ale pouze k novince vydal tiskovou zprávu, ve které marketingový ředitel Phil Schiller uvedl:

První iPhone SE byl hitem s mnoha zákazníky, kteří milovali jeho jedinečnou kombinaci malé velikosti, špičkového výkonu a přijatelné ceny. Nová druhá generace iPhone SE staví na tomto skvělém nápadu a vylepšuje ho ve všech ohledech – včetně našeho nejlepšího fotoaparátu s jediným objektivem pro skvělé fotografie a videa – a přitom je stále velmi cenově dostupná. iPhone SE nabízí špičkový výkon procesoru A13 Bionic, který umožňuje skvělou výdrž baterie, pořizuje ohromující fotografie v režimu Portrét a Smart HDR, úžasná videa se stereofonním zvukem, je skvělý pro hry a super rychlé surfování po webu a je postaven na bezpečnosti, tak, jak naši zákazníci očekávají. Nemůžeme se dočkat, až se iPhone SE dostane do rukou zákazníků.

Zároveň se v oficiálním Apple Online Store přestal prodávat iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Menší model je právě tím telefonem, ze kterého nový iPhone SE vychází a vylepšuje ho.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone