MacPodpora magazín

Nový iPad Pro se prohýbá. Jak je to možné?

ipad pro se ohýbáČlánky

Nový iPad Pro se prohýbá. Co na to Apple?

Uživatelé si na sociálních sítích stěžují na to, že se jejich nový iPad Pro prohýbá. Přidala se vlna uživatelů, kteří si stěžují na úplně stejný problém. Cenovky tohoto iPadu nejsou zrovna malé. I v té nejnižší konfiguraci stojí téměř 23 tisíc Kč.


Až na malou chybičku

Až na malou chybičku je tento iPad opravdu dokonalý. Představený v novém designu, s novými duálními reproduktory a s ještě rychlejším procesorem. Jedinou chybou je, že iPad Pro se prohýbá. Při jeho tloušťce 5,9 mm je to opravdu velice snadné.

I při běžném používání

iPad Pro se prohýbá i když s ním zacházíte zcela šetrně. Když vyšel iPhone 6 také se s ním spustila vlna kritiky. Ohnutí tohoto iPhonu způsobovalo nasilí, anebo nošení v zadní kapse, když jste s telefonem seděli. Proto je ohýbání iPadu zcela zvláštní.

A co na to Apple

Apple dává od této situace ruce pryč a k celé věci se vyjádřil, že prohnutí netvoří žádný problém. Pro zákazníky, kteří za tento iPad dali nemalou částku, to však problém může být. Zatím se problém nevyskytl ani na seznamu programu prodloužení výměny a servisního krytí.

Ne všichni s tímto tvrzením souhlasí

Bývalý marketnigový ředitel společnosti Apple, Michael Gartenberg, vyjádřil na Twitteru nesouhlas s postojem Applu k celé této kauze. Dokonce se rozhodnul na základě této situace svůj iPad Pro vrátit. Možná že tento přístup Applu je pro zákazníky ještě horší, než kdyby Apple uznal svou chybu a snažil se ji napravit.

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone