MacPodpora magazín

Nová Apple TV dostane rychlejší procesor a ovládání s funkcí Najít

Apple TV 4K, nová Apple TVČlánky

Nová Apple TV by měla být za rohem. Přijde s rychlejším procesorem a lepším dálkovým ovládáním. To má být dokonce vybaveno funkcí Najít.

Apple pracuje na nové verzi Apple TV, která obsahuje upgradovaný dálkový ovladač s podobnou funkcí jako je Najít. Uvádí to server Bloomberg. Informace byla sdílena v širší zprávě o plánech uvádění produktů Applu na trh.

Nová Apple TV s unikátním ovládáním

Nějakou dobu se už říká, že Apple pracuje na upgradu Apple TV‌ 4K. Výše uvedený server tvrdí, že se dočkáme brzy a nejpozději v příštím roce. Spolu s rychlejším procesorem pro ještě lepší hry a rychlejší odezvu systému se čeká na aktualizované dálkové ovládání. To by mělo být zásadně přepracované a hlavně se má pyšnit podobnou funkcí jako je Najít. Ta dovoluje lokalizovat ovládání, pokud ho nebudete moct najít a zřejmě vydá zvuk. Také je možné, že se integruje do zmíněné aplikace Najít a uvidíte tak Apple TV po boku se svým iPhonem, iPadem nebo Macem.

Apple TV 4K

O Apple TV z dřívějších spekulací moc nevíme a nic zásadního se zatím na povrch nedostalo. Tvrdí se, že se ale zvýší i kapacita úložiště a vzroste z 32 na 64 GB, respektive z 64 na 128 GB.

Magazín Bloomberg nezveřejnil, kdy přesně se můžeme novinky dočkat, uvedl pouze, že se tak stane nejpozději příští rok. Vzhledem k tomu, že v beta verzích systémů tvOS se ale objevují jednoznačné známky nového zařízení, dá se čekat, že se dočkáme už počátkem příštího roku

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone