MacPodpora magazín

Nová aktualizace Messengeru bude skvělá!

ČlánkyiPhoneTipy

Konečně k dobru

Nová aktualizace Messengeru přináší takové novinky, které se poslední dobou s politikou Facebooku přímo neslučují. A to byla uživatelská přívětivost, kterou Messenger postrádal. Doteď si vzpomínám na dobu, kdy jsme na mobilních zařízeních mohli chatovat přímo z aplikace Facebook a nebylo potřeba nic dalšího stahovat. Pak přišel Messenger. Jednoduchý přídavek, kde se dalo jenom psát s ostatními uživateli. Což dnes už tak není.

Zmizí předimenzované funkce

Facebook odkoupil sociální síť Instagram a funkci stories přidal jednak do této sociální sítě, ale také do svých ostatních platforem. A to Facebooku, WhatsAppu a také samotném Messengeru. Zkrátka příběhů po sociálních sítí bylo až trapně mnoho. Přibylo zbytečně moc tlačítek na spodní i vrchní liště a Messeenger přestával ztrácet přehlednost. Změní něco aktualizace Messengeru?

Reklama je zlatý důl

Otravné reklamní bannery se začaly ukazovat také v této aplikaci. V podstatě je to logické. Uživatelé přestaly tak intenzivně sjíždět Facebook jako samotný. Místo toho mezi sebou komunikovali právě v Messengeru. Ten se tím pádem nabízel jako ideální možnost pro umístění nových reklam. A to i za cenu, že uživatelé budou zuřit.

Změnu přinese aktualizace Messengeru

Nová verze Messengeru přinese novinky. Aplikace bude opět minimalistická, ubudou zbytečnosti jako hry a podobně. Zmizí také kupodivu reklamy. Vypadá to, že Facebook začal opět myslet na to, jak se jejich uživatelé na této mateřské síti cítí.

 

Barevná témata

Nová aktualizace Messengeru přinese také zajímavá barevná témata, které barví konverzace do přechodu. Jak můžete vidět na obrázku, Messenger bude mít nové samolepky, dále upřednostňovat emotikony Apple a ne ty své. Přijdou také nové platby pomocí Messengeru, které jsou podobné funkci Apple Pay Cash.

Spuštění bude postupné

Máte nový iOS i poslední aktualizaci Messengeru a nový vytoužený vzhled taky stále nemáte? Nezoufejte… Facebook bude tuto funkci spouštět uživatelům postupně. Takže až se jedno ráno probudíte, možná bude mít hned, jak zkontrolujete telefon, pěkný den.

 

 

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone