MacPodpora magazín

Nejlevnější oprava iPhone nemusí být ta nejlepší, dejte si pozor na kvalitu

Výměna baterie iphone, nejlevnější oprava iPhone, iphone výměna baterieČlánkyiPhone

Nejlevnější oprava iPhone se na první pohled nemusí vyplatit. Důležitá je kvalita provedení opravy a také následná záruka na vyměněné díly.

Když si koupíte iPhone a do dvou let se rozbije, zřejmě ho půjdete reklamovat k prodejci. Máte záruku a prodejce zařídí jeho opravu, případně jej vymění za nový kus. Pokud ale uplynul rok nebo dva (záruční lhůta pro české zákazníky jsou 2 roky, pro podnikatele a ostatní rok) a telefon se rozbije, jedná se o pozáruční servis, který jde už úplně mimo prodejce. Kam poté zajít a co si připravit?

Oprava iPhonu v servisu

Apple poskytuje k iPhonu mnoho variant podpory a servisu a oprava telefonu je tak snadnou záležitostí. Vždy si vyberte tu, která je pro vás ta nejvhodnější. Případně vám můžeme pomoci sami s opravou prasklých displejů, přehráním systému, výměnou kus za kus apod.

Kontaktujte nás a my vám poradíme jaké zařízení vlastníte, pokud si nejste jistí, a kolik by stála oprava. Pokud se chcete sami přesvědčit o tom, jaký model iPhonu máte – můžete využít snadné určení modelu iPhonu přímo na stránkách Applu.

Pokud chcete pomoci osobně, zaneste váš iPhone na naše servisní středisko v Praze Na Bělidle 64/3 nebo Brně Příkop 27b. Připravte si vaše Apple ID a heslo / zamykací kód iPhonu.

Nejlevnější oprava iPhone bez záruky

iPhone může mít vadu, na kterou se nevztahuje záruka ani zákon o ochraně spotřebitele. Kupříkladu je poškozený nehodou nebo při zavinění neautorizovaným zásahem / úpravou zařízení. V takovém případě není možné provést bezplatnou opravu. Nemusíte se ale bát, že si budeme účtovat přehnané sumy. Přesvědčit se můžete v našem ceníku oprav a dáte nám za pravdu.

iPhone SE oprava

Pokud by po opravě nastal problém, lze na ni uplatnit záruku. Běžným případem je například výměna dotykového skla v iPhonu. Takový iPhone SE je po výměně displeje jako nový a máte 1 rok záruku na tento kus.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone