MacPodpora magazín

Nejlepší aplikace pro iPhone, které by vám rozhodně neměly chybět

iPhone

Nejlepší aplikace pro iPhone rozhodně nejsou ty nejdražší. Podívejte se na náš výběr, který ukazuje ty méně známé z každé kategorie.

Aplikací pro iPhone jsou milióny. Obrovské kvantum různých titulů se nás snaží oslnit reklamou nebo vysokým umístěním v žebříčku. Pro uživatele je ale také velmi důležitá zkušenost ostatních a hodnocení. My jsme se v tomto článku snažili zmínit méně známé aplikace a z každé hlavní kategorie jednu uvést.

Nejlepší aplikace pro iPhone v jednotlivých kategoriích

Pro lepší přehled jsme si aplikace zařadili do kategorií. Ty jsou následující: komunikace, vzdělávání, zábava, finance, cestování, zdraví, lifestyle, fotografování, produktivita a nástroje. z každé uvádíme jednu, kterou stojí za to si vyzkoušet.

Spark Mail

Mailový klient Spark spojuje úhledné rozhraní a organizuje vaše zprávy do logických kategorií. Pořád ale jde přepnout do standardního rozhraní mailu. Používat lze více účtů najednou. Aplikace je konfigurovatelná s přizpůsobitelnými akcemi přejetí prstem. Umožní vám také připnout důležité věci a odložit e-maily, abyste je mohli později dořešit.

Spark Mail
Duolingo

Zřejmě nejlepší aplikace na učení cizích jazyků. Je bezplatná a učí vás zábavným způsobem, takže nebude po chvíli nudit. Nedávná aktualizace navíc zpřístupňuje další lekce offline, takže můžete pokračovat ve výuce, i když nejste připojeni k internetu.

Duolingo
Reface

Pokud se chcete zabavit, tak si určitě vyzkoušejte Reface. Jedná se o aplikaci, která dosadí váš obličej na jinou osobu. Na výběr jsou při tom známé osobnosti i filmové scény. Můžete pak vidět, jak tančíte v rytmu Pomády, dáváte vítězný return jako Serena Williamsová nebo máte svaly jako Rambo.

Reface
Coinbase

Ponořte se do kryptoměn! S Coinbase budete mít přehled o aktuálních kurzech a také snadno nakoupíte nebo prodáte. Aplikace poslouží i jako peněženka, kterou lze snadno zabezpečit pomocí Touch ID nebo Face ID.

Coinbase
Kayak

Kayak je skvělá víceúčelová cestovní aplikace, která vám pomůže najít a zakoupit letenky, ubytování nebo si půjčit dopravní prostředek. Doprovodná aplikace na Apple Watch pak udržuje vaše plány na zápěstí. V aplikaci jsou také podrobné mapy více jak 100 letištních terminálů.

Kayak
Headspace

V App Store najdete spoustu aplikací na udržení a zvýšení fyzické kondice. Headspace se ale zaměřuje především na psychickou stránku. Dokáže vás zklidnit meditací, uvolnit stres a zvýší pozornost.

Headspace
Kickstarter

Nejznámější crowdfundingový portál má také svojí aplikaci. V ní najdete zajímavé projekty, na které můžete přispět a dostat tak za své peníze odměny. Spousta produktů se v poslední době takto dostane na svět.

Kickstarter
Spectre

Fotografická aplikace Spectre má jednu hlavní přednost. Dokáže díky umělé inteligenci výrazně prodloužit závěrku a tím pádem uděláte krásné snímky i v noci nebo rozmažete efektně vodu. Nemusíte při tom vlastnit nejnovější iPhony.

Spectre
Todoist

Skvělý úkolovník, který vsází na přehledné prostředí a jednoduché ovládání. Pokud si aplikaci nainstalujete také na iPad, Mac a Apple Watch, budou všechna zařízení provázaná a synchronizované úkoly budete moct plnit kdekoliv. V základní verzi je zdarma.

Todoist
1Blocker

Nikdo nemá rád reklamy, ale reklamy na mobilním webu jsou obzvláště nepříjemné. Aplikace 1Blocker vám poskytne výkonný blokátor reklam a otravných vyskakujících oken.

1Blocker
A kterou aplikaci máte nejraději vy?


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone