MacPodpora magazín

Nadcházející WWDC nejspíš nepřinese vylepšenou Apple TV ani iWatch

Apple neplánuje na letošní vývojářské konferenci představení vylepšené Apple TV ani představení hodinek iWatch, tvrdí novinář John Paczkowski.

 

S odkazem na zdroje, které znají plánování společnosti Apple, Paczkowski potvrzuje, že velké novinky se letos budou týkat OS X 10.10, iOS 8 a případně aplikace Helthbook.

 

Zdroje obeznámené s plány společnosti Apple hlásí Code/red (červený kód) – Tim Cook nevyužije WWDC14 k odhalení iWatch a ani Apple TV. Dokonce by neměl být odhalen ani nový software, který se pro Apple TV vytváří. Tyto informace dávají smysl. Vedle odhalování nových operačních systémů opravdu nezbude čas na další novinky.

 

Apple Worldwide Developers Conference, které začíná 2. června, byla vždy využívána jako platforma pro odhalování nových softwarových operačních systémů. Apple však občas debutoval i nějaký hardware, včetně nových MacBooku v roce 2013 a Retina MacBooku Pro v roce 2012.

 

I když společnost neplánuje odhalit aktualizovaný Apple TV set-top-box na WWDC, je známo, že na něm intenzivně pracuje. Předělaný box by měl obsahovat App Store, herní podporu, iOS 7 a případně také nové menu s novou nabídku.

 

Apple má možná v plánu odhalit novinky dříve v letošním roce. Ale podle nedávného výroku často spolehlivějšího analytika Ming-Chi Kuo, uvidíme aktualizovaný Apple TV až ve třetím čtvrtletí letošního roku.

 

Pokud jde o iWatch, které jsou stále ještě ve vývoji, očekává se, že budou představeny na konci roku 2014.

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone