MacPodpora magazín

MS Office pro Mac ve verzi 2021 přijde na konci letošního roku

Články

MS Office pro Mac 2021 se blíží a Microsoft oficiálně oznámil, že bude kancelářský balík vydán ještě letos. Jaké novinky můžeme čekat?

Společnost Microsoft dnes oznámila spuštění nadcházející sady Office 2021, která má být uvedena na trh později v tomto roce. Dočkají se uživatelé PC s Windows i počítačů Mac. Tato verze softwaru je zaměřena na zákazníky, kteří nechtějí využívat cloudové možnosti Microsoft 365 a platit předplatné.

MS Office pro Mac a funkce

Neexistují žádné podrobnosti o funkcích, které mohou být součástí sady Office 2021. Microsoft ale plánuje podporovat verzi 2021 po dobu pěti let prostřednictvím svého modelu jednorázového nákupu. Více podrobností bude poskytnuto při spuštění softwaru.

Microsoft Office Mac

Office 2021 bude nabízen také jako Office LTSC (Long Term Servicing Channel), což je nová verze Microsoft Office, která se zavádí pro komerční zákazníky. Je určen pro regulovaná zařízení, která nemohou přijímat aktualizace funkcí po dobu více let, nebo pro zařízení, která nejsou připojena k internetu. Stejně jako jednorázový nákup Office 2021 bude Office LTSC podporováno po dobu pěti let.

Společnost Microsoft tvrdí, že se zavázala poskytovat služby zákazníkům, kteří potřebují nebo upřednostňují jednorázový nákup softwaru, a to i přesto, že cloud je místo, kde společnost investuje a inovuje v poslední době ve velkém.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone