MacPodpora magazín

Mobil servis nepotřebujete často, ale když už, zvolte prověřený

mobil servisČlánkyiPhone

Mobil servis je místo, kam zajdete jenom občas. O to více ho ale budete v danou chvíli potřebovat a je nutné si hlavně správně vybrat.

Reklamace iPhonu je většinou rychlou a bezbolestnou záležitostí. V případě, že je uznána, oprava se provede do 30 dní, nic za ní neplatíte a v hodně případech dostanete i zcela nové zařízení výměnou za rozbitý kus. Pokud ale reklamace uznána není nebo se vám telefon porouchal po záruční lhůtě (záruční lhůta pro české zákazníky jsou 2 roky, pro podnikatele a ostatní rok) může to být problém.

Mobil servis s dobrou reputací

Apple poskytuje ke svému telefonu mnoho variant podpory a servisu a oprava iPhone je tak snadnou záležitostí. Vždy si vyberte tu, která je pro vás ta nejvhodnější. Případně vám můžeme pomoci sami s opravou prasklých displejů, výměnou baterií, opravou nabíjecího konektoru apod.

Kontaktujte nás a my vám poradíme jaké zařízení vlastníte a kolik by stála oprava. Pokud se chcete sami přesvědčit o tom, jaký model iPhonu máte – můžete využít snadné určení modelu iPhonu přímo na stránkách Applu.

Pokud chcete pomoci osobně, zaneste váš iPhone na naše servisní středisko v Praze Na Bělidle 64/3 nebo Brně Příkop 27b. Připravte si vaše Apple ID a heslo / zamykací kód telefonu.

Záruka na opravu

Pokud by po opravě nastal problém, lze na ni uplatnit záruku. Běžným případem je například výměna baterie ve starším iPhonu. Takový iPhone 7, který už je na světě přes 3 roky, může mít něco za sebou. A po 3 letech intenzivního používání se baterie ochodí. Na začátku vydržel celý den, teď nabíjíte i dvakrát za 24 hodin.

Výměna baterie iPhone 7 nepřijde draho, stojí něco málo přes 1 000 Kč a dostanete na ni záruku 6 měsíců. Tedy stejnou, jako když jste telefon kupovali jako nový. I na další opravy nabízíme záruku, takže třeba s novým displejem dostanete celý rok, s výměnou Touch ID, které nereaguje na otisk prstu, také.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone