MacPodpora magazín

MacBook na splátky vám dává prostor na jiné investice

MacBook na splátkyČlánky

MacBook na splátky volí stále větší procento uživatelů. Nemusíte mít u sebe větší obnos peněz a za nízký měsíční poplatek získáte svůj stroj.

Existuje několik možností, jak si pořídit MacBook na splátky. A samozřejmě i jakýkoliv jiný Apple produkt. Nejrychlejší cestou k novému zařízení je Apple operativní leasing. Jedná se o pronájem stroje, takže ten zůstává majetkem společnosti, která jej uživateli pronajímá. Po skončení pronájmu se pak vrací.

MacBook na splátky a bez starostí

Takový typ leasingu je vhodný pro všechny druhy uživatelů, takže si ho mohou pořídit podnikatelé, soukromé osoby i firmy. O nic víc se pak nemusejí starat a jen budou každý měsíc platit stejnou částku pronájmu. V balíčku je pak často vše, co uživatel potřebuje. Má tak nárok na servis i pojištění a nemusí se poté ani starat o to, jak použitý stroj dále prodat.

Pokud chcete, aby se po skončení leasingu stal MacBook vaším majetkem, tak zvolte finanční leasing. Měsíční splácení trvá pak většinou od 2 do 5 let a po uplynutí předem dohodnuté doby, bude Mac váš. V rámci leasingu je možné si také sjednat pojištění, ale pouze u nových strojů. Nic předem jako akontaci neplatíte.

Každý rok nové zařízení

Smlouva o pronájmu nebo leasingu může být koncipována i tak, že budete mít každý rok zcela nové zařízení. Užijete si tedy vždy ty nejnovější funkce. Ceny jsou při tom, stále nízké, takže například za cenu kolem 1500 Kč měsíčně můžete mít nejnovější iPhone bez nutnosti za něj platit plnou cenu.

Apple servis je pak součástí tohoto pronájmu nebo pořízení na splátky. V rámci záruky na zařízení a pak lze prodloužit i na další roky. Pokud vám tedy často telefon padá z ruky nebo si nejste jistí, že nedojde k žádným škrábancům, volte jistotu.

Hlavně pro firmy se jedná o ideální variantu, díky které mohou flexibilně reagovat na svoje potřeby. Nemusí tak na začátek vynakládat vysoké sumy za pořízení nových produktů, ale měsíčně si rozloží tyto výdaje.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone