MacPodpora magazín

Lady Gaga nový videoklip natáčela na iPhone 11 Pro

Lady Gaga nový videoklipČlánkyiPhone

Lady Gaga nový videoklip vydala s názvem „Stupid Love“ a hudebním videem, které bylo natočeno výhradně na iPhone 11 Pro. Podívejte se, jak se povedlo.

Před vydáním videa Lady Gaga sdílela řadu upoutávek na novou skladbu a Apple také zvýraznil video na svém vlastním kanálu YouTube kratším minutovým klipem.

Lady Gaga nový videoklip udivuje rozmanitostí

Lady Gaga ale není jediná umělkyně, která se rozhodla pro videoklip natočený iPhonem. Například Selena Gomez si vybrala iPhone 11 Pro na natočení videa pro singl „Lose You to Love Me“.

Na Apple Music je už nyní k dispozici a je součástí alba Chromatica, které teprve vyjde. V plánu je vydání 10. dubna a chvilku si tak ještě počkáme. Už od prvního dne bude dostupné v Apple Music. Tam naleznete i minulá alba této zpěvačky a asi nepřekvapí, že nejposlouchanější skladbou je hit Shallow.

Nový singl Lady Gaga, který je k dispozici na Apple Music, je první novou skladbou, kterou vydala od vytvoření písní pro film Zrodila se hvězda (A Star is Born). Apple dříve spolupracoval s Lady Gaga, když vystoupila v Apple Parku v květnu 2019 ku příležitosti slavnostního otevření Apple Parku.

Zdroj: Macrumors


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone