MacPodpora magazín

Je příchod Apple Pay hoax? Apple se vyjádřil

ČlánkyiPhone

Je příchod Apple Pay hoax? Nebo se opravdu můžeme těšit?

Hoax, neboli poplašná zpráva. Těch je plných internet. Někdy bývají také v dnešní době označovány za tzn. fake news. Zkrátka nepravdivé informace, které kolují v mediích nebo na internetu. Jak jsme Vám již v jedno článku psali, Apple Pay by podle dostupných informací měl vyjít v úterý 19. února v 6:00. Ale Apple nám tvrdí, že příchod Apple Pay hoax rozhodně je.


19. února dorazí Apple Pay do Česka

Vyjádření přímo od společnosti Apple

Přímo Applu jsme se zeptali, jak to tedy s příchodem Apple Pay do Česka je. Poslali jsme tedy email, kde se přímo ptáme na hotovou věc.

příchod apple pay hoax

 

Applu jsme tedy poslali tuto zprávu.

Dobrý den,

aktuálně se rozšířila informace ohledně spuštění služby Apple Pay v ČR. Ke spuštění by údajně mělo dojít v úterý 12. února. Chtěl bych se zeptat, jestli je tato informace pravdivá.

Děkuji.

S pozdravem,

Michael Čermák

Odpověd od Apple

Apple se tvrdí, že zpráva o spuštění Apple Pay pravdivá není. Jestli je přichod Apple Pay hoax asi skutečně zjistíme, jestli až v úterý, jestli se nám ráno podaří Apple Pay přidat do Wallet nebo ne.

 

Vážený pane Čermák,

děkujeme za Váš email.
Veškeré změny, akce a novinky, které uskuteční firma Apple jsou vždy nejdříve prezentovány na oficiálních stránkách firmy Apple, a to na www.apple.com/cz. Všechny ostatní zprávy jsou totální nesmysly a všechny ostatní webové stránky rozšiřují nepravdivé informace. Apple Pay v České republice není a určitě nebude spuštěn 12. února 2019. V současné době nevíme, kdy bude spuštěn a jestli vůbec bude uveden do provozu v České republice. Veškeré relevantní informace se vždy objeví pouze na www.apple.com/cz.
Přeji hezký den.

Please include the line below in follow-up emails for this request. Follow-up: ———-

S přátelským pozdravem

Jiří
Apple Store
Apple Distribution International

Co je tedy pravda?

Banky skutečně naplno testují platební platformu Apple Pay. Z bankovního sektoru unikly informace, že Apple Pay bude spuštěn v úterý od 6:00. Apple se nás snaží přesvědčit, že spuštění Apple Pay hoax jednozačně je a že se v tuto chvíli neví, jestli vůbec dojde ke spuštění této služby na území České republiky. Argument, který v tuto chvíli nahrává do rukou Applu je skutečně to, že na jejich oficiálních stránkách se žádná taková informace neobjevila. Ani stránky o Apple Pay nejsou dosud přeložené do češtiny. Uvidíme, co tedy úterý přinese.

 

apple leasing

zarukaiphone