MacPodpora magazín

JBL Charge 3 recenze

jbl charge 3 černáČlánkyiPhoneTipy

JBL Charge 3 jako dokonalý hudební partner

Značku JBL asi zřejmě není potřeba zdlouhavě představovat. Americká společnost vyrábějící sluchátka, Bluetooth přenosné reproduktory anebo velké akustické repoduktory na ozvučení akcí a koncertů. Jejich výrobky si získali obrovskou oblibu a jsem toho názoru, že s přehledem trumfly značky jako Beats By Dr. Dre nebo Marshall a jiné. Jak hraje JBL Charge 3?


Edice Charge

Edice Charge je předurčena také funkci powerbanky, kdy si můžete pomocí USB portu nabíjet svůj mobilní telefon nebo jiné zařízení. Baterie v JBL Charge 3 reproduktoru má 6000 mAh. Což je dostatečná kapacita na dlouhé poslouchání a také dobíjení. Reproduktor se nabíjí pomocí přibalené nabíječky s microUSB konektorem, která je sladěna do oranžové barvy. Adaptér má 2.4 A a nabije reproduktor z 0 na 100 opravdu během okamžiku. Tento reporuduktor se dá pořídit ve více barevných provedeních.

 

Přečtětě si také článek, jaká sluchátka si vybrat.

 

Jaká používat sluchátka s iPhone

Vyvážené basy i výšky

JBL reproduktor je opravdu stvořen pro dokonalý zvuk, který i přes bezdrátový přenos je velice kvalitní. Některé reproduktory mají problém s tím, že jejich zvuk není vyvážený a zkrátka zní velice nepřirozeně. JBL Charge 3 se se svými dvěma 10W reproduktory nemá opravdu za co stydět. Díky gumovému podstavci se nestane, že nevzniká z basových tónů dojem, že reproduktor rozenuje se vším, co je v jeho okolí.

jbl charge 3 šedá

Voděodolnost

Tento repráček si můžete vzít na párty k bazénu nebo s sebou od vany. Má obrovskou výhodu v tom, že i kdybyste ho převrhli do kapaliny, nic se mu nestane. Certifikace IPX7 zaručuje, že reproduktor vydrží v hloubce do 1 metru po dobu až 30 minut. Za předpokladu, že je uzavřené těsnění od USB portu, jacku a microUSB nabíjecího konektoru.

JBL charge 3 voda

JBL Connect

JBL reproduktory, které disponují funkcí Connect umožňují vytvořit velkou „armádu“ propojených JBL reproduktorů, aby byl prožizek ze zvuku ještě lepší a vy si mohli vychutnat párty ve velkém. Při jednoduchém stiskustní tlačítek na oboru reproduktorech se k sobě napárují. Pokud chcete upravovat nastavení párování větší skupiny reproduktorů, můžete využít aplikace JBL Conenct z App Store.

jbl charge 3 jbl connect

apple leasing

zarukaiphone