MacPodpora magazín

Jak vytvořit Apple ID bez kreditní karty

Jak vytvořit Apple ID bez kreditní kartyČlánky

Jak vytvořit Apple ID bez kreditní karty bylo v minulosti poměrně kostrbaté. Dnes už ale není problém založit účet a nesdílet informace o své kartě.

Apple ID je účet, který používáte pro přístup ke službám jako iCloud, App Store, Apple Music a dalším. Jeho součástí je vaše přihlašovací e-mailová adresa a heslo. Kromě toho ale v případě nákupů budete potřebovat uvést platební údaje jako jsou například informace o vaší kreditní kartě. Pro mnoho uživatelů ale to může být nepříjemné a nechtějí tyto citlivé údaje nikomu poskytovat.

Jak vytvořit Apple ID při nastavení zařízení

Když dostanete své první Apple zařízení, hned po zapnutí se vás zeptá, zda chcete vytvářet nové Apple ID nebo už nějaké máte. Tímto jednoduchým postupem jej vytvoříte na iPhonu.

 1. Klepněte na Nemáte Apple ID nebo jste ho zapomněli?
 2. Klepněte na Vytvořit bezplatné Apple ID.
 3. Vyberte své datum narození a zadejte své jméno. Klepněte na Další.
 4. Vyberte Použít aktuální e-mail, nebo Získat adresu iCloud zdarma.

Jak vytvořit Apple ID bez kreditní karty v App Storu

Pokud už zařízení máte nastavené, lze i později Apple ID založit.

 1. Otevřete App Store a klepněte na svůj profilový obrázek .
 2. Klepněte na Vytvořit nové Apple ID. Pokud tuto volbu nevidíte, zkontrolujte, jste odhlášení od iCloudu.
 3. Zadejte svůj e-mail a heslo a vyberte zemi nebo oblast, která odpovídá fakturační adrese vašeho způsobu platby. Zadaná e-mailová adresa bude sloužit jako vaše nové Apple ID.
 4. Přečtěte si smluvní podmínky a zásady ochrany osobních údajů společnosti Apple a klepněte na Souhlasím s podmínkami a ujednáními. Klepněte na Další.
 5. Zadejte své jméno a datum narození, a jestli chcete, klepnutím si zapněte odběr novinek od společnosti Apple. Pak vám budou chodit informace o novinkách, softwaru, produktech a službách Apple. Klepněte na Další.
 6. Zadejte své údaje o platební kartě a fakturační údaje a klikněte na Dále. Můžete taky vybrat žádný způsob platby, tím docílíte toho, že nebudete muset zadávat údaje o své platební kartě. Dokud neuskutečníte nějaký nákup, nic vám nebude účtováno. Platební údaje můžete změnit nebo odebrat později.
 7. Potvrďte své telefonní číslo. Klepněte na Další.
 8. Podívejte se, jestli vám do e-mailové schránky přišla ověřovací zpráva od společnosti Apple, a podle uvedených pokynů ověřte svou e-mailovou adresu.

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone