MacPodpora magazín

Jak přidat HomeKit příslušenství do oblíbené nabídky

HomeKit příslušenstvíČlánky

Jak přidat HomeKit příslušenství na hlavní stránku k oblíbeným, abyste měli v ovládání pořádek? Podívejte se jak rychle s jednotlivými zařízeními pracovat.

Pokud jste do svého inteligentního domácího nastavení přidali více HomeKit zařízení, možná jste se dostali do bodu, kdy máte na domovské obrazovce aplikace Domácnost více zařízení, než byste chtěli. Postupujte podle našich pokynů, jak přidat HomeKit příslušenství do oblíbené nabídky.

Jak přidat HomeKit příslušenství

Když přidáte nějaké HomeKit zařízení, bude automaticky oblíbené a zobrazí se na domovské obrazovce aplikace. Avšak v závislosti na tom, kolik zařízení máte nebo jak používáte jednotlivé aplikace (většinou v automatizaci, většinou přes Siri atd.). Možná budete chtít některé odstranit a některé zase umístit na přední místa, protože je používáte častěji.

Postupujte takto:

  • Spusťte aplikaci Domácnost na kterémkoli podporovaném zařízení (iPhone, iPad, Mac,…)
  • Na iPhonu nebo iPadu dlouze stiskněte zařízení, které chcete odebrat z domovské obrazovky aplikace (neodpojí se, jen odebere z oblíbených položek)
  • Přejetím prstem nahoru zobrazíte jeho nastavení (nebo klepněte na ikonu nastavení v pravém dolním rohu)
  • Klepnutím na přepínač vedle možnosti Přidat do oblíbených přidejte nebo odeberte zařízení z mřížky oblíbených položek
  • V aplikaci na Macu můžete na zařízení kliknout pravým tlačítkem, vybrat nastavení a přepnout možnost Přidat do oblíbených
    Jak na iPhone vypadá tyto kroky:

Zdroj: 9to5mac.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone