MacPodpora magazín

iServis je hovorové označení pro Apple servis

iServisČlánky

iServis musí umět opravit jablečné zařízení. Spousta uživatelů má spojenu onu předponu i s produkty společnosti Apple a není se čemu divit.

Apple servis nebo iServis? Je to naprosto stejné a písmeno i na začátku jasně definuje, že servis se zabývá opravou především Apple produktů. Uznejte, iPhone, iPad nebo iPod jsou prostě velmi hluboko vryté do našich myslí a téměř každý si pak takový název spojí právě s kalifornskou firmou.

iServis musí umět opravit zařízení rychle a spolehlivě

Sepsali jsme 5 základních bodů, které si vždy doporučujeme před návštěvou Apple servisu zjistit. Jsou naprosto základní a pokud nebudete s jediným bodem u konkrétního servisu spokojeni, raději se podívejte jinde.

Cena opravy

Samozřejmě, že nejdůležitější je pro většinu zákazníků výsledná cena provedené opravy. Není to ale jediný parametr, kterým byste se měli zabývat a pokud je cena zase až podezřele nízká, nesvědčí to o kvalitě provedené práce nebo použitých dílech. Proto si porovnejte cenu opravy u více servisů. Dobrý iPhone servis by měl mít na svém webu jasně uvedené ceny za jednotlivé typy oprav.

Záruka na opravu

Ne vždy se oprava 100% povede. Pokud ji provádí proškolený technik, měla by to být jistota, že je váš iPhone v nejlepších rukou, ale někdy ani sebelepší odborník není zárukou bezproblémového chodu. Může se pokazit náhradní díl nebo prostě zasáhne vyšší moc. Dobrým ukazatelem kvality odváděné práce je záruka na opravu. Servis si tak za odvedenou prací stojí a zákazník má jistotu, že v nejhorším případě může přijít znovu a vše bude správně opraveno.

Použité díly

Mnohdy se setkáváme s tím, že ceny za opravu jsou velmi nízké a zákazníci po čase zjistí, že něco nefunguje tak, jak má. V horším případě už na první pohled prostě něco nesedí. Často jsou na vině neoriginální díly. Levné napodobeniny mohou fungovat stejně a dokonce i stejně dlouho vydržet, ale často tomu tak není.

Rychlost opravy

Zvlášť u iPhonu je důležité, aby byl servis schopný provést opravu co nejrychleji. Buďte ale obezřetní a naopak nespěchejte příliš. Pokud některý servis tvrdí, že provede opravu na počkání, můžete být zklamáni. Někdy jde jen o tvrzení a klamavou reklamu a pak se může stát, že technik ve spěchu něco pokazí. Vždy tedy raději počítejte s tím, že telefon vám může v servisu zůstat pár hodin, ale i do druhého dne.

Svoz zařízení

Zvláště v době pandemie je skvělou možností objednání svozu zařízení. Servis zajistí odvoz iPhonu a po opravě ho zase pošle k vám. Nemusíte nikam chodit a vše objednáte z pohodlí domova. Dobrý servis zvládne poskytnout svoz z jakéhokoliv kouta ČR.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone