MacPodpora magazín

iPhone servis Praha nabídne nespočet, ale jak v nich vybrat ten správný?

iPhone servis PrahaČlánky

iPhone servis Praha nabízí v mnoha podobách a kvalitě. Jak najít ten správný? Podívejte se na 5 zásadních bodů, které musíte prověřit!

Oprava iPhonu se může pořádně prodražit. Tím spíše, když se jedná o nový model a prodejce vám neuzná záruku. Rozbitý displej je pech a cena, kterou za výměnu vynaložíte, se rovná v podstatě třetině ceny celého telefonu. Proto je samozřejmě nejlepší být co nejvíce opatrný a telefon chránit. Když už se ale něco podobného stane, je dobré vědět, kam zajít a jaké služby čekat.

iPhone servis Praha v 5 důležitých bodech

Sepsali jsme 5 základních bodů, které si vždy doporučujeme před návštěvou Apple servisu zjistit. Jsou naprosto základní a pokud nebudete s jediným bodem u konkrétního servisu spokojeni, raději se podívejte jinde.

Cena opravy

Samozřejmě, že nejdůležitější je pro většinu zákazníků výsledná cena provedené opravy. Není to ale jediný parametr, kterým byste se měli zabývat a pokud je cena zase až podezřele nízká, nesvědčí to o kvalitě provedené práce nebo použitých dílech. Proto si porovnejte cenu opravy u více servisů. Dobrý iPhone servis by měl mít na svém webu jasně uvedené ceny za jednotlivé typy oprav.

Záruka na opravu

Ne vždy se oprava 100% povede. Pokud ji provádí proškolený technik, měla by to být jistota, že je váš iPhone v nejlepších rukou, ale někdy ani sebelepší odborník není zárukou bezproblémového chodu. Může se pokazit náhradní díl nebo prostě zasáhne vyšší moc. Dobrým ukazatelem kvality odváděné práce je záruka na opravu. Servis si tak za odvedenou prací stojí a zákazník má jistotu, že v nejhorším případě může přijít znovu a vše bude správně opraveno.

Použité díly

Mnohdy se setkáváme s tím, že ceny za opravu jsou velmi nízké a zákazníci po čase zjistí, že něco nefunguje tak, jak má. V horším případě už na první pohled prostě něco nesedí. Často jsou na vině neoriginální díly. Levné napodobeniny mohou fungovat stejně a dokonce i stejně dlouho vydržet, ale často tomu tak není.

Rychlost opravy

Zvlášť u iPhonu je důležité, aby byl servis schopný provést opravu co nejrychleji. Buďte ale obezřetní a naopak nespěchejte příliš. Pokud některý servis tvrdí, že provede opravu na počkání, můžete být zklamáni. Někdy jde jen o tvrzení a klamavou reklamu a pak se může stát, že technik ve spěchu něco pokazí. Vždy tedy raději počítejte s tím, že telefon vám může v servisu zůstat pár hodin, ale i do druhého dne.

Svoz zařízení

Zvláště v době pandemie je skvělou možností objednání svozu zařízení. Servis zajistí odvoz iPhonu a po opravě ho zase pošle k vám. Nemusíte nikam chodit a vše objednáte z pohodlí domova. Dobrý servis zvládne poskytnout svoz z jakéhokoliv kouta ČR.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone