MacPodpora magazín

iPhone SE bazar stále nabízí a to v několika variantách za dobrou cenu

iPhone

iPhone SE bazar pořád má a ne jeden. Tento malý telefon je stále populární a nabídne pořád slušný výkon. Jak koupit a neprohloupit?

Při nákupu mobilního telefonu v bazaru se musí kontrolovat opravdu hodně náležitostí. U iPhonu SE, který už Apple neprodává a ostatní obchody ho často už nenabízí, se ani vyhnout bazaru nejde. Ale přesto se zájemce nemusí uchylovat k nákupu neprověřeného zařízení a spoléhat se jen na svůj instinkt.

iPhone SE bazar vs otestovaný kus

Výběr bazarového iPhone SE je často střelbou naslepo. Pokud prodávajícího neznáte, můžete ošklivě naletět. Sice si můžete zkontrolovat spoustu věcí, ale rozhodně za pár minut při zkoušení telefonu nepoznáte, zda se třeba časem nevypíná vinou vadné baterie, nebo netrpí dalšími problémy.

iPhone SE bazar

Kompromisem mezi zcela novým a bazarovým iPhonem je zakoupení otestovaného kusu z našeho obchodu. iPhone SE otestujeme za vás a každý kus projde až 81 kontrolními body, které jasně ukáží, jak na tom je. Navíc se u produktu dočkáte i 12měsíční záruky a nemusíte mít tak strach, že by po pár týdnech nebo měsících váš iPhone odešel.

Cena iPhonu SE

Až budete iPhone SE bazar prohledávat, první, na co se zaměříte, bude jistě cena. Ta se často pohybuje v relacích už od 3 tisíc korun a to většinou za 16GB verzi. Je to hodně lákavá cena, ale nedoporučujeme se na ní nachytat. Takto nízká cena je způsobená vizuálními vadami nebo drobnými vadami. Prodejce nebude na bazar dávat takový telefon s touto cenou, který je 100% funkční a bez viditelných škrábanců nebo vad.

Od 4 tisíc korun výše už může být telefon v naprostém pořádku a i nižší ceny nemusí znamenat nějaký problém. Samozřejmě, že časem ceny budou klesat a za pár měsíců od sepsání tohoto článku zase o pár set korun může klesnout. V tomto případě platí, že lepší je si připlatit a opravdu bezvadný kus nebo využít naší nabídku otestovaného kusu s roční zárukou.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone