MacPodpora magazín

iPhone rozbitý dlouho nevydrží. Jen musíte vědět, kde ho nechat opravit

iPhone rozbitýČlánkyiPhone

iPhone rozbitý nemusí fungovat a v případě prasklého displeje ani nevypadá dobře. I po záruce ho ale můžete dát snadno a levně nechat opravit.

Každý uživatel jakéhokoliv telefonu to zná. Občas se prostě stane, že telefon spadne, ošklivě se odře nebo v horším případě mu rupne sklo. Chvíle, kdy telefon leží na zemi a my se ho bojíme zvednout a podívat se na druhou stranu, nejsou moc příjemné. Ale když už se to stane, není nutné smutnit. Apple servis v dnešní době zvládne opravit většinu patálií.

iPhone rozbitý displej neutají

Asi nemá smysl se bavit o výměně zobrazovacího panelu, když nic neukazuje nebo se na displeji zobrazují divné obrazce. Častěji je ale popraskané pouze krycí sklo a displej zobrazuje správně. Pokud vám nečiní problém přes praskliny telefon ovládat, nemusíte hned spěchat do servisu. Je ale dobré si za čas nechat výměnu displeje iPhonu provést, protože se může stát, že úlomky skla poničí displej úplně.

Opravit iPhone není tak jednoduché a protože se jako uživatel nedostanete do zařízení a musíte použít různé nástroje, rozhodně doporučujeme tuto činnost svěřit odborníkům. Oprava bude provedena rychleji, lépe a dokonce můžete dostat i záruku.

Právě záruka je dalším aspektem, o kterém je dobré vědět. Pokud si totiž způsobíte rozbití iPhonu sami tím, že telefon neodborně otevřete, o záruku můžete přijít. A hrozí skryté vady, které na první pohled nejsou vidět. Oprava základní desky iPhonu bývá náročná a je to doslova mravenčí práce. U starších Apple telefonů často docházelo k problémům s tlačítkem pod displejem nebo silnému znečištění vnitřních částí konektoru a nemožnosti nabíjení.

Co s rozbitým iPhonem dělat?

Když navštívíte rovnou Apple servis, bude oprava provedena rychleji a pokud se zařízením přinesete i fakturu od prodejce, o záruku se bát nemusíte. Technici provedou výměnu nebo opravu a poté vás kontaktují, abyste si zařízení v servisu vyzvedli.

Další velkou výhodou je fakt, že víte, kdo bude iPhone opravovat. To v případě předání prodejci nemusíte být jisté. Prodejce má někdy nasmlouváno více servisů a ne všechny mohou být spolehliví. Při záruční opravě přitom platí, že do 30 dní musí být vyřízena. A být měsíc bez telefonu, nebude žádná sranda.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone