MacPodpora magazín

iPhone RED není jen o barvě, ale pomáhá těm, kteří to potřebují

iPhone REDiPhone

iPhone RED neoznačuje pouze červenou barvu iPhonu, ale zároveň jde o speciální edici. Ta spadá pod program PRODUCT(RED), který podporuje boj proti AIDS.

Červená barva odjakživa vzbuzuje vášeň, napětí a výstřednost. Ten, kdo má červený telefon, rozhodně nezapadne do průměru a vyčnívá z řady. Apple se už kdysi rozhodl červené produkty ještě povýšit do honosnější pozice a prostřednictvím jejich koupě podpořit dobrou věc. Iniciativa PRODUCT(RED) je totiž velmi záslužná a vzhledem k množství prodaných Apple produktů dokáže vygenerovat hodně finančních prostředků.

PRODUCT(RED) v boji proti AIDS COVID-19

Kalifornská společnost už od dob populárních hudebních přehrávačů iPod nabízela zákazníkům ke koupi červenou variantu a část zisku z prodeje šla na boj proti HIV/AIDS. Vzhledem k aktuální situaci ale naznala, že momentálně více je potřeba bojovat s čínským virem. Proto se část výtěžku z prodeje použije na podporu Globálního fondu na COVID-19.

Celá iniciativa je pravděpodobně známá hlavně díky Applu, ale participují na ní i další velké společnosti. Na stránkách Red.org můžete zjistit více a podpořit fond i jinou formou než jen nákupem Apple produktu.

iPhone RED ve 3 možnostech

iPhone v červené barvě aktuálně koupíte ve více provedeních. Nové modely čítají 3 verze, takže vybrat lze iPhone 11, iPhone XR nebo iPhone SE. Při porovnání je zajímavé, že ač jsou všechny modely červené, odstín se liší. To ale u Applu není nic nového a setkáte se i s jinými odstíny zlaté barvu u různých produktů.

Pokud byste chtěli něco ušetřit, podívejte se do našeho eshopu s prověřenými iPhony. Tam nabízíme Apple telefony, které jsou prověřené a mnohdy za lepší ceny. Kromě telefonů lze ale koupit i červené příslušenství k nim jakou jsou pouzdra a obaly. Originální silikonové a kožené kryty nesou stejné označení PRODUCT(RED). Kromě toho Apple nabízí červené obaly na iPady, červený iPod touch, řemínky k Apple Watch a nově i červené Apple Watch Series 6.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone