MacPodpora magazín

iPhone 13 se v tomto roce má představit koncem září

iPhone 13iPhone

iPhone 13 je pokračovatelem nejpopulárnějšího telefonu současnosti. Tak jako každý rok se máme dočkat na podzim a konkrétně koncem září.

Podle analytika společnosti Wedbush Dana Ivese se Apple pravděpodobně vrátí k obvyklému zářijovému uvádění iPhonů. Alespoň se má tak stát u některých modelů iPhone 13. Dostupnost zařízení je naplánovaná na 3. týden v měsíci, takže uživatelé nebudou muset dlouho na novinku čekat.

iPhone 13 přijde dříve

V analýze, kterou Ives zveřejnil ale uvádí, že může nastat drobná prodleva. Spuštění prodeje zařízení se tak může posunout na začátek října.

Získali jsme podrobnější informace z našich kontrol dodavatelského řetězce. Podle toho vychází spuštění prodeje nových iPhonů 13 na konec září. Konkrétně odhadujeme, že by se tak mělo stát 3. týden v září 2021. Do té doby se může ale leccos změnit a termín by se mohl posunout na začátek října.

Apple obvykle oznamuje nové iPhony v září, ale celá řada iPhone 12 byla představena v říjnu loňského roku. Důvodem bylo hlavně zpoždění výroby související s globální pandemií COVID-19. V současnosti je celý dodavatelský řetězec v lepší kondici a má být připraven podle plánu.

Ives také nadále tvrdí, že řada iPhone 13 by mohla nabídnout vyšší variantu úložiště. To se má zastavit až na hodnotě 1 TB, v současnosti můžete zakoupit maximálně 512GB iPhone 12. Skener LiDAR má být k dispozici ve všech 4 nabízených modelech. Naproti tomu jiný analytik, Ming-Chi Kuo, věří, že LiDAR zůstane výsadou pouze dvou nejvyšších modelů s přídomkem Pro.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone