MacPodpora magazín

iPhone 12 přijde letos v říjnu a společně s ním nový iPad

iPhone 12iPhone

iPhone 12 se ukáže už letos v říjnu. Tvrdí to Jon Prosser, který má často správné informace. Nové Apple telefony budou uvedeny společně s novými iPady.

Několik pověstí naznačovalo, že některé nebo všechny modely ‌iPhone 12‌ přicházející letos se opozdí. Apple obvykle odhaluje a vydává své telefony v září, ale problémy způsobené celosvětovou zdravotní krizí vedly ke zpoždění výroby.

iPhone 12 později

Společnost Qualcomm naznačovala, že jeden z jejích partnerů vidí mírné zpoždění uvedení iPhonů. Apple plánuje používat 5G čipy Qualcommu ve všech nových modelech iPhone 2020.

Zatím nevíme přesně, o jak dlouho budou iPhony opožděny, ale Apple mohl v září představit nová zařízení a poté je uvolnit později, jak tomu bylo u iPhone XR v roce 2018. Říjen je relativně bezpečný odhad, jak navrhl Qualcomm. Zpoždění nebude příliš dlouhé a další pověsti také směřovaly k říjnovému zahájení.

iPad je také na řadě

‌iPad Pro‌ byl již letos aktualizován, ale Apple zatím neaktualizoval iPad mini, iPad Air ani levný iPad, takže všechny tyto modely mohou být upgradovány. Existují určité konkrétní spekulace, které naznačují, že Apple pracuje na 11palcovém iPadu Airu s celoobrazovkovým displejem a Touch ID pod displejem.

iPad Air 2

Prosser přesně předpověděl některé z plánů společnosti Apple, ale také sdílel nesprávné informace. Například uvedl, že Apple plánuje přejmenovat iOS na iPhoneOS. Také se spletl v případě AirPower.

Zdroj: Macrumors


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone