MacPodpora magazín

iPhone 12 první dojmy už začínají vycházet. Jaká je novinka?

iPhone 12 první dojmyČlánkyiPhone

iPhone 12 první dojmy jsou vždy prvními postřehy, které hodnotí nové telefony. iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max totiž už mají první uživatelé k dispozici.

Předobjednávky nových telefonů iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max budou spuštěny v pátek 6. listopadu. Těsně před tímto termínem sdílejí servery zaměřené na technologie a Apple své první dojmy z nových zařízení. Verge, Engadget, TechCrunch a CNET byli všichni schopni strávit nějaký čas s nejmenšími a největšími iPhony, které v současnosti Apple prodává.

iPhone 12 první dojmy od redaktorů

Weby v tuto chvíli nenabízejí úplné recenze, ale jejich redaktoři mohli navštívit Apple Store v New Yorku, kde si novinky už prohlédli a osahali. Podle The Verge je ‌iPhone 12 mini‌ opravdu malý, pokud se srovnává s ostatními iPhony 12. Menší velikost se příjemně drží a iOS se dobře přizpůsobuje 5,4palcovému displeji.

iPhone 12 Pro Max‌ je popisován jako surfovací prkno, protože je prostě obrovský. Navzdory tomu ale není pocitově moc těžký a výborně padne do ruky. Bohužel, Apple nevyužívá plně výhody většího displeje, protože neexistuje možnost plnohodnotného multitaskingu.

Fotoaparát se zatím nemohl plně předvést

Engadget uvedl, že ‌iPhone 12 Pro Max je pocitově obrovský. Nerezová ocel a sklo jsou prémiovější než ‌u iPhone 12 mini‌. Fotografie vypadaly skvěle, ale šlo o kontrolovanou testovací oblast, takže v současné době není z testů fotoaparátu co vybírat. Naproti tomu iPhone 12 mini lze naprosto spolehlivě používat v jedné ruce, což se o největším iPhonu 12 říci nedá.

Server CNET označil iPhone 12 mini‌ za nejzajímavější z celé řady. A to hlavně kvůli množství funkcí, které zabalil do malého těla. V ruce jim připadal neuvěřitelně malý. Největší iPhone 12 Pro Max byl pak opravdu velký, ale ne přehnaně.

Nejprodávanější asi budou střední velikosti

TechCrunch uvedl, že 6,7palcový telefon iPhone 12 Pro Max‌ se nezdá výjimečně velký. A už vůbec ne někomu, kdo je zvyklý na zařízení Android s větší úhlopříčkou. Rozdíl ve velikosti mezi mini a Pro Max je výrazný. 6,1palcová velikost připadá většině uživatelů jako zlatý střed.

Úplné recenze ‌iPhone 12 mini‌ a ‌iPhone 12 Pro Max‌ pravděpodobně vyjdou příští týden před zahájením dodávek zařízení zákazníkům 13. listopadu.

Zdroj: Macrumors


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone