MacPodpora magazín

iPhone 12 přijde nadvakrát, dříve se dočkáme středních modelů

iPhone 12Články

iPhone 12 má obsahovat celkem 4 různé verze. Na trh se nejdříve dostanou střední velikosti a v druhé várce pak nejmenší a největší nový iPhone.

Apple minulý týden potvrdil, že jeho uvedení nových iPhonů 12 se letos opozdí kvůli pokračující globální zdravotní krizi a omezení cestování. Apple v loňském roce začal prodávat iPhony koncem září. Letos však bude vše o několik týdnů posunuto, což naznačuje vydání někdy v říjnu.

iPhone 12 4x jinak

V roce 2020 očekáváme celkem čtyři OLED iPhony ve velikostech 5,4, 6,1 a 6,7 ​​palce. Není jasné, zda budou všechny modely ‌iPhonu‌ v nadcházející sestavě k dispozici později než obvykle, nebo zda některé modely vyjdou dříve než ostatní. Nová zpráva serveru DigiTimes ale cituje zdroje dodavatelského řetězce, které naznačují, že Apple by mohl přijmout postupné spuštění.

Apple může uvést své 5G iPhony ve dvou fázích, se dvěma 6,1palcovými modely v první a dalšími dvěma 6,7palcovými a 5,4palcovými zařízeními ve druhé. Uvádějí to zdroje s tím, že dodavatelé základních desek SLP (substrátových PCB) pro první modely nedávno zahájily dodávky, u těch druhých začnou koncem srpna.

Dodávky základních desek pro iPhony vyvrcholí v letošním roce zhruba o 2–4 týdny později než obvykle, uvedly zdroje.

Několik pověstí dříve naznačovalo, že nový ‌iPhone‌ nebude spuštěn včas kvůli zpoždění vývoje a výroby. Stejně jako zprávy o zpožděních od dodavatelů Applu, jako jsou Broadcom a Qualcomm. Toto je ale poprvé, co jsme slyšeli od dodavatelského řetězce, že je možné postupné spuštění.

Sluchátka v balení už nečekejte

Pověsti naznačují, že 6,7palcový ‌iPhone‌ a jeden 6,1palcový model budou zařízení vyšší třídy s fotoaparáty se třemi objektivy. Kdežto 5,4 a 6,1palcové modely budou iPhony nižší třídy s fotoaparáty se dvěma objektivy a dostupnější cenou.

Podle analytika společnosti Apple Ming-Chi Kua budou všechny iPhony očekávané v roce 2020 používat technologii 5G. Kuo si také myslí, že modely iPhone 12 nemusí přijít s drátovými sluchátky EarPods v krabici, aby zvýšily poptávku po AirPodech společnosti a snížily náklady.

V důsledku pozdějšího postupného uvádění nových Apple telefonů na trh se tchajwanští výrobci základních desek nedočkají nejvyšších objednávek v běžném termínu. Navzdory tomu se neobávají o svůj zisk.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone