MacPodpora magazín

iOS 14 widgety si můžete vylepšit pomocí různých aplikací

iOS 14 widgetyČlánky

iOS 14 widgety nabízí zase o něco více a můžete je zobrazovat na ploše mezi ikonami. Aplikace třetích stran ale dokáží z widgetů vymáčknout ještě víc.

I přes relativní nedostatek widgetů třetích stran při spuštění byli uživatelé iOS po celém světě zaneprázdněni přizpůsobováním svých domovských obrazovek a sdílením své práce s ostatními.

Některé větší značky, které mají svou aplikaci v App Store, již vydaly podporu widgetů, včetně IMDB, Googlu nebo Twitche. Spotify zatím aplikaci s podporou vlastních widgetů nevydalo, ale například TuneTrack widget s rychlým zapnutím přehrávání hudby nabízí.

iOS 14 widgety a aplikace

V tomto článku vám představíme několik aplikací, které umí s novými widgety v iOS 14 pracovat a uvedeme odkazy na další aplikace, které si můžete vyzkoušet.

Widgetsmith

WidgetSmith

Jednou z prvních aplikací, která si získala velkou popularitu, je Widgetsmith. Nabízí možnost vytvářet widgety s přizpůsobením stylů. Widgetsmith vám umožňuje vytvářet přizpůsobené malé, střední nebo velké widgety s časem, datem, fotografiemi, vlastním textem, nadcházejícími událostmi, připomenutími, zdravím a aktivitou. Díky flexibilitě nástrojů je oblíbený u snímků obrazovky domovské obrazovky iOS 14, které kolují po webu.

ColorWidgets

ColorWidgets

Další populární volbou, kterou jsme viděli, je ColorWidgets. Díky aplikaci si můžete vložit na plochu zdarma widget Čas a baterie se spoustou barevných stylů. Některé prémiové styly jsou nabízeny také za jednorázový nákup.

Widgety počasí

Weather Line

Počasí je oblíbený typ widgetů, který již zaznamenal řadu podpůrných aplikací. Určitě je toho víc, co nám může chybět. Už teď je ale pro počasí dost widgetů v App Store a každý si tak vybere.

Ostatní widgety

Kromě uvedených widgetů ale existuje mnoho dalších aplikací, které nové widgety podporují.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone