MacPodpora magazín

Generální ředitel Beats Jimmy Lovine dalším možným poradcem společnosti Apple

Jen pár hodin poté, co Financial Times oznámil, že Apple pravděpodobně jedná o koupí Beats Elecronics, New York post hlásí, že generální ředitel Beats Jimmy Lovine se chystá připojit ke společnosti Apple jako zvláštní poradce. Šéf Beats Electronics a veterán hudebního průmyslu Jimmy Lovine se má stát poradcem Tima Cooka ve věcech kreativních záležitostí.

Lovine je také předsedou Inerscope Geffen A&M a hudebního vydavatelství Universal Music Group.  Smlouvu u Beats má Lovin až do konce roku 2014. Není tedy jasné, zda je skutečnost součástí možného nákupu Beats Electronics společností Apple.

Jimmy Lovine má silné kontakty v hudebním průmyslu, toho by mohl Apple využt pro případné budoucí jednání s hudebními značkami. Nový poradce by tak mohl být společnosti velice užitečný i za předpokladu, že nedojde kodkoupení Beats Electronics.

Pokud se tedy Lovine opravdu připojí k Applu stane se už druhým vysoce postaveným CEO, který v poslední době do společnosti vstoupil.  Nedávno se k Applu připojila bývalá generální ředitelka Burberry Angela Ahrendts.

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone