MacPodpora magazín

Fotky Google už jednoduše naplníte i z iCloudu. Podívejte se jak.

iCloud Fotky přenos GoogleČlánky

Fotky Google jsou hojně používanou službou pro zálohu fotografií a videí. Teď k nim můžete snadno přidat ty, co máte na iCloudu.

Apple tento týden představil novou službu, která je navržena tak, aby uživatelům iCloudu umožnila rychlý a snadný přenos jejich uložených fotografií a videí do Fotek Google.

Fotky Google přes Apple

Jak je uvedeno v dokumentu podpory Applu, můžete přejít na správu svých dat přes webové rozhraní. V něm se přihlásíte svým Apple ID a vyberete volbu Přesun kopie vašich dat. Jednoduchý průvodce vám pak umožní vybrat fotky a videa z vaší iCloud knihovny a převést do služby Fotky Google. Podmínkou samozřejmě je, že máte v cílové službě dostatečné úložiště.

Google Fotky přenos

Přenos fotografií a videí z iCloud Fotek neodstraní obsah, který máte u Applu. Ten se pouze zkopíruje. Na vás už tak bude, zda si ho na iCloudu necháte, nebo odstraníte. Služba tak může posloužit i jako dvojitá kopie vašich dat.

Proces přenosu trvá 3 až 7 dní, přičemž Apple si ověří, že jste žádost podali skutečně vy. Chcete-li provést převod, musíte mít pro svůj účet Apple ID zapnuto dvoufaktorové ověřování a musíte mít účet Google s dostatečným úložištěm k dokončení přenosu.

Fotky Google přenos

Přenos všech možných souborů

Inteligentní alba, živé fotografie, obsah streamů fotografií, některá metadata a některé fotografie RAW nelze přenést, ale formáty včetně typů souborů .jpg, .png, .webp, .gif, některých souborů RAW, .mpg, .mod,. MMV, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts a .mkv jsou kompatibilní.

Přenese se pouze nejnovější úprava fotografie, nikoli původní verze, a duplikáty se zobrazí pouze jako jedna fotografie. Obrázky se přenášejí do alb, kdykoli je to možné, ale videa se přenášejí samostatně.

Služba přenosu společnosti Apple je v současné době k dispozici zákazníkům v Austrálii, Kanadě, Evropské unii, na Islandu, v Lichtenštejnsku, na Novém Zélandu, v Norsku, Švýcarsku, Velké Británii a Spojených státech.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone