MacPodpora magazín

Chyba ve FaceTime přinesla první žalobu

Chyba ve FaceTimeČlánkyiPhone

Chyba ve FaceTime přinesla rychle první žalobu

Chyba ve FaceTime přinesla první žalobu. Tato žaloba způsobila obrovský poprask pro celý Apple. Díky ní mohli uživatelé špehovat jiné uživatelé bez jejich vědomí pomocí aplikace FaceTime, repsketive nové funkce skupinových videohovorů. O této informaci jsme vám již psali zde. Kvůli čemu byla podána první žaloba?

Apple se vyjádřil k chybě ve FaceTime


Naštvaný právník

Prvním žalobcem na společnost Apple kvůli této kauze je právní advokát z Texasu Larry Williams II. Chyba ve FaceTime mu způsobila obrovský problém před jeho klientem. Druhá strana, se kterou rešil právní spor ho totiž odposlouchávala díky této chybě.

Narušení soukromí

Pro Larryho Williamse to muselo být opravdu velice nepříjmné. Což dokazuje také fakt, že celá tato konverzace face to face probíhala pod přísahou. Bohužel se do ní zapletl ještě někdo přes jeho jablečné zařízení.

Náhrada škody

Texaský právník požaduje po splečnost Apple uhradit vziklou škodu, která jednoznačně vznikla chybou v aplikaci FaceTime, která narušila soukromí všech uživatelů Apple. S nejvyšší pravděpodobností nebude jediný, kdo se na soudní moc kvůli této velké chybě obrátí.

 

apple leasing

zarukaiphone