MacPodpora magazín

Bluetooth reproduktory k mobilu se hodí, iPhone ale hraje skvěle

Bluetooth reproduktory k mobiluiPhone

Bluetooth reproduktory k mobilu jsou populárním příslušenstvím. U iPhonu se ale moc nevyplatí kupovat levné repráčky, protože sám hraje výborně.

Když si pořídíte telefon, určitě prvním příslušenstvím, které k němu dokoupíte, je pouzdro, případně tvrzené sklo na displej. Často pak ale následují hudební doplňky jako jsou sluchátka nebo právě reproduktory. A dnes je jasné, že sáhnete po bezdrátovém řešení, které vám poskytne lepí zvuk než samotný telefon. Kdy se to ale vyplatí?

Bluetooth reproduktory k mobilu nejsou nutné

Kdy je vhodné takové příslušenství pořídit a za kolik? Existuje mnoho druhů bluetooth reproduktorů a jejich cena začíná na doslova pár set korunách. V tomto případě si ale moc nepomůžete a v porovnání zvuku levného bezdrátového reproduktoru a zvuku z iPhonu se může stát, že hudba z telefonu bude kvalitnější. V telefonu je malý reproduktor, ale svou kvalitou dokáže strčit do kapsy ty nejlevnější doplňky.

Někdo ale moc po kvalitě nekouká a chce hlavně, aby to prostě hrálo nahlas. V tomto případě se rozhodně poohlédněte po co největším reproduktoru. Protože čím větší bude, tím hlasitější zvuk může vydávat. V případě top výrobců navíc je zajištěno, že kvalita bude vždy vyšší než to, co vychází z telefonu.

Sluchátka zvládnou vše

Dalí otázkou může být, zda vám nestačí pouze sluchátka. Pokud posloucháte hudbu sami, není důvod si reproduktor pořizovat. Vše zvládnou sluchátka, které máte navíc stále po ruce a můžete si je vždy sundat, telefonovat s nimi nebo je používat jako tlumiče okolního zvuku.

Bluetooth reproduktory jsou výborné pro zahradní party, podkladovou hudbu v místnosti nebo na konferenční hovory. Jen dbejte na to, abyste pořídili kvalitní výrobek, který se během pár měsíců nerozpadne. Hodí se i voděodolnost a podpora propojení s Wi-Fi, případně už AirPlay 2, které podporuje multiroom řešení.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone