MacPodpora magazín

Bazar iPhone nabízí a budete překvapeni, kolik modelů a za jaké ceny

bazar iphoneČlánkyiPhone

Bazar iPhone bere jako důležitý artikl a existuje spousta uživatelů, kteří telefon budou nabízet dál. Na co si dát pozor a kde koupit?

Při nákupu mobilního telefonu v bazaru se musí kontrolovat opravdu hodně náležitostí. U iPhonů, které už Apple neprodává a ostatní obchody je často už nenabízí, se ani vyhnout bazaru nejde. Ale přesto se zájemce nemusí uchylovat k nákupu neprověřeného zařízení a spoléhat se jen na svůj instinkt.

Bazar iPhone nebo nový kus?

Vždy, když se rozhodujete nad koupí nového telefonu, vám určitě zahlodá červíček v hlavě a budete dumat nad tím, jak ušetřit. iPhone telefony nejsou levnou záležitostí a i když vydrží dlouho a ještě je pak za slušnou cenu prodáte, vstupní investice bývá vysoká. V současné chvíli je nejlevnějším prodávaným Apple telefonem na oficiálním webu společnosti iPhone 8. Za ten v základní variantě s 64GB úložištěm dáte 13 490 Kč. Není to málo, ale ani nijak výrazně moc.

V bazaru už se ale iPhone 8 prodává od 7 000 Kč. Potenciální úspora je tak nezanedbatelná. Ruku v ruce s tím jde ale vaše obezřetnost, abyste nenaletěli neověřenému prodejci. Vždy si při koupi iPhonu z druhé ruky zkontrolujte, zda je vymazaný a není blokovaný. Doporučujeme do něj vložit vlastní SIM kartu a přihlásit se, tak zjistíte, zda není blokovaný na jednoho operátora. Dobré je si zkontrolovat sériové číslo na Apple webu. Někdy pomůže si zkusit i zavolat a zjistit, zda správě funguje mikrofon a reproduktor.

Prověřený iPhone z bazaru

Chtěli byste levný kus, ale s prověřením, které obyčejně u bazarových iPhonů nemáte? Pak se podívejte na náš e-shop, který nabízí prověřené iPhony. Ty jsou kontrolované sérií 91 kontrol a dostanete na ně až 2letou záruku. Podmínky se liší kus od kusu, ale takto máte možnost výhodně nakoupit a zároveň ušetřit.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone