MacPodpora magazín

Apple TV aplikace je na všech platformách a zajistí spoustu zábavy

Apple TV aplikaceČlánky

Apple TV aplikace je jistotou, že dostanete spoustu zábavy na jednom místě. Navíc ji můžete využívat snad na všech zařízeních a ve všech různých podobách.

Mnoho uživatelů má problém se orientovat v tom, co přesně si představit pod označením Apple TV. Apple totiž nabízí svojí streamovací službu pod označením Apple TV+ a k tomu si můžete zakoupit krabičku označovanou jako Apple TV. Složité? Možná trochu zmatené, ale uděláte si v tom pořádek.

Zařízení Apple TV je malou krabičkou, která slouží jako multimediální centrum. Na webu Applu naleznete 32GB verzi a 64GB model. Za cenu od 5 190 Kč tak dostanete zařízení, díky kterému si dokážete zrcadlit obraz z telefonu nebo iPadu do televize, hrát hry, pouštět si iTunes videotéku nebo třeba využívat krabičku jako centrum chytré domácnosti. A v rámci systému narazíte na aplikaci Apple TV.

Apple TV aplikace na všechny způsoby

Ona aplikace umožní sledování obsahu ze služby Apple TV+ a také iTunes obsahu, kde najdete mnoho filmových titulů k zapůjčení nebo ke koupi. Kromě toho, že aplikace je dostupná v zařízení Apple TV, tak ji také najdete v iOS na svých iPhonech a iPadech, na Macu, přes webové rozhraní, v multimediálních zařízeních Roku a Amazon Fire nebo v chytrých televizích od LG a Samsungu.

Nastavení aplikace Apple TV

  1. Otevřete aplikaci Apple TV a vyberte možnost Start Watching (Začněte sledovat).
  2. Přejděte do Settings (Nastavení) > Accounts (Účty) > Sign In (Přihlásit se).
  3. Tady se můžete přihlásit svým Apple ID a dokončit nastavení dvěma způsoby:
    • Přihlášení na mobilním zařízení: Fotoaparátem telefonu naskenujte QR kód na televizní obrazovce. Potom se podle pokynů na mobilním zařízení přihlaste svým Apple ID a dokončete nastavení.
    • Přihlášení na této televizi: Pomocí ovladače dodaného s televizí se ručně přihlaste svým Apple ID a dokončete nastavení.

Pokud chcete přidat další účty Apple ID k nakupování obsahu, přejděte do Settings (Nastavení) > Accounts (Účty).


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone