Vyberte typ zařízení a možnosti servisu.

Model zařízení

iMac 27"

Odstranění virů a malware - internet je hrozba

★★★★★ 5/5 # 1220 možných virů ohrožuje váš Mac. ✅ Profesionální technologie ✅ Nízké ceny ✅ Svoz zdarma. Ochráníme vás před hrozbami Macu.

Celková cena opravy včetně práce: 990 Kč s DPH

 • Doba opravy: 24 hod
 • Díl skladem:
 • Záruka: mimo záruku
 • Kvalita práce: zaručena

Ochráníme vás před hrozbami Macu.

Detekujeme a odstraňujeme viry, ransomware a další malware v reálném čase s pokročilou technologií proti malwaru. Automaticky zachytíme nebezpečné hrozby, takže budete chráněni, aniž byste o tom museli přemýšlet. Vyřazujeme adware a nechtěné programy. Drtíme adware a potenciálně nežádoucí programy, které zpomalují váš Mac. Vaše zkušenosti s Mac zůstanou čisté a nedotčené.

Malware je souhrnný název pro řadu variant škodlivého softwaru, včetně virů, ransomware a spywaru. Zkratka pro škodlivý software, malware obvykle sestává z kódu vyvinutého kybernetickými útočníky, jehož účelem je způsobit rozsáhlé poškození dat a systémů nebo získat neoprávněný přístup k síti. Malware je obvykle dodáván ve formě odkazu nebo souboru přes e-mail a vyžaduje, aby uživatel klikl na odkaz nebo otevřel soubor, aby provedl malware.

Malware byl ve skutečnosti hrozbou pro jednotlivce a organizace od počátku 70. let, kdy se poprvé objevil virus Creeper. Od té doby byl svět pod útokem ze stovek tisíc různých variant škodlivého softwaru, všechny s úmyslem způsobit největší narušení a poškození. Malware dodává své užitečné zatížení mnoha různými způsoby. Od náročného výkupného po krádež citlivých osobních údajů se kybernetičtí zločinci ve svých metodách stávají stále sofistikovanějšími. Následuje seznam některých běžnějších typů a definic malwaru.

Virus – Pravděpodobně nejběžnější typ malwaru, viry připojují svůj škodlivý kód k čištění kódu a čekají na nic netušícího uživatele nebo automatizovaný proces, který je provede. Stejně jako biologický virus se mohou šířit rychle a široce, což způsobuje poškození základní funkce systémů, poškození souborů a uzamčení uživatelů z jejich počítačů. Obvykle jsou obsaženy ve spustitelném souboru.

Červi – Červi dostávají své jméno podle způsobu, jakým infikují systémy. Počínaje jedním infikovaným strojem se proplétají po síti a připojují se k po sobě jdoucím strojům, aby pokračovali v šíření infekce. Tento typ malware může velmi rychle infikovat celé sítě zařízení.

Spyware – Spyware, jak jeho jméno napovídá, je navržen tak, aby špehoval, co dělá uživatel. Skrytí v pozadí na počítači, tento typ malware bude shromažďovat informace bez vědomí uživatele, jako jsou údaje o kreditní kartě, hesla a další citlivé informace.

Trojské koně – Stejně jako řečtí vojáci se schovávali v obřím koni, aby dali svůj útok, tento typ škodlivého softwaru se schovává uvnitř nebo zamaskoval jako legitimní software. Jednat diskrétně, to bude porušovat bezpečnost tím, že vytvoří backdoory, které dávají jiné varianty malware snadný přístup.

Ransomware – Také známý jako scareware, ransomware přichází s velkou cenou. Schopen uzamknout sítě a uzamknout uživatele, dokud výkupné je zaplaceno, ransomware zaměřil některé z největších organizací na světě dnes – s drahými výsledky.

Poskytujeme u tohoto modelu

Záruční servis Pozáruční servis

Jak k nám zařízení dopravíte?

 • Servis domů / office

  Telefonicky objednávejte

  +420 777 121 294

  Kdekoliv po Praze za příplatek + 500 Kč.

  Opravujeme u Vás Po – Pá 10:00 – 16:00.

  Potřebujeme pouze malý stolek.

  Pouze opravy iPhone, ostatní zařízení po domluvě s technikem.

 • Svoz zařízení

  Telefonicky objednávejte

  +420 777 121 294

  Objednejte online svoz

  Svoz je v rámci Prahy zdarma.

  Přepravu zařídíme za vás.

  Naše kurýrní auta a smluvní přepravci s pojištěním.

  Pokud nemáte, zašleme vám i přepravní obal/krabici, např. pro MacBook nebo iPhone i iPad.

  NEJŽÁDANĚJŠÍ SLUŽBA!

 • Osobní návštěva Praha

  nebo poštou na adresu

  MacPodpora s.r.o.
  Na Bělidle 64/3, 150 00 Praha 5.

  Prosíme bezpečně zabalit a přiložit informaci o opravě spolu s vaší adresou, telefonním číslem a e-mailem.

 • Osobní návštěva Brno

  nebo poštou na adresu

  MacPodpora s.r.o.
  Příkop 27b, Brno

  Prosíme bezpečně zabalit a přiložit informaci o opravě spolu s vaší adresou, telefonním číslem a emailem.