MacPodpora magazín

Apple levně produkty pořídíte a navíc v čase jejich hodnota tolik neklesá

Apple levněČlánky

Apple levně pořídit lze. Mnoho uživatelů nedokáže najít cestu k levnějším produktům nebo neví, že v čase produkty neztrácí tolik z ceny jako konkurence.

Apple produkty nejsou levné. To je asi první tvrzení, které vám řekne většina veřejnosti, když před nimi společnost Apple zmíníte. Mají samozřejmě pravdu, protože na první pohled je cenovka MacBooku vysoká a v porovnání s notebookem, který má v sobě Windows, bude při srovnatelné konfiguraci pravděpodobně o dost dražší. Co si ale už moc uživatelů neuvědomuje, tak je, že Apple svoje produkty vyrábí pro dlouhodobé využití a s kvalitnějších materiálů. Ve výsledku je tak cena velmi srovnatelná a za ni dostanete prvotřídní stroj.

Apple levně nekoupíte, časem se ale vyplatí

Je důležité vědět, proč chtít zrovna Apple. Ať už se jedná o telefon, tablet nebo počítač, případně hodinky. Většina lidí, kteří si něco od Applu koupí, už dál nechce nic jiného. Začnou telefonem, pak vymění počítač a začnou kupovat i hodinky a tablety. Je to hlavně proto, že všechny produkty jsou provázané a dokáží spolu perfektně spolupracovat. Šetří to čas a čas jsou peníze.

Takový Apple iPhone je telefonem, který je vyroben z odolných materiálů a Apple do něj dodává velmi dlouhou dobu aktualizace softwaru. Operační systém iOS 14, který bude představen letos, má podporovat dokonce iPhone 6s. To je zařízení, které bylo uvedeno do prodeje už před 5 lety! Máte tak po celou tuto dobu 100% podporu a můžete se spolehnout, že dostanete nejnovější zabezpečení i většinu funkcí.

V případě Apple počítače nemusíte koupi realizovat přímo u Applu, ale lze zvolit i nákup z druhé ruky. V tomto případě doporučujeme prověřené obchodníky a v případě koupě od soukromé osoby si před předáním peněz vše maximálně ověřit. Také se můžete podívat na naší nabídku zvýhodněných Maců, které vždy otestujeme a nabízíme s až 2letou zárukou! Takový Apple počítač s vámi vydrží i 7 let a bude stále výborně sloužit.

Hodinky jako nejlepší přítel

Apple Watch jsou zařízení, které je velmi malé a přitom nestojí málo. Mnoho lidí není ochotno sáhnout do peněženky pro 11 i více tisíc korun a zakoupit hodinky, které můžete používat reálně kolem 3 let. Po uplynutí této doby si většinou koupíte novější model, protože starší už nebudou tak rychlé nebo nezvládnou všechny nové funkce. Na druhou stranu si musíte uvědomit, že Apple Watch jsou skutečně přínosným zdravotním zařízením, které vám velmi přesně řekne, jak na tom jste a v rámci dokonalého provázání s iPhonem nemusíte tak často vytahovat telefon z kapsy a šetříte mimo jiné i jeho baterii.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone