MacPodpora magazín

Účtenkovka z váš může udělat boháče

ÚčtenkovkaČlánkyiPhoneTipy

Účtenková loterie jako cesta k bohatství

Spolu se zavedením EET se pozdějí zavedla, po vzoru jiných států Evropské unie, účtenková loterie. Tento systém máme v České republice s názvem Účtenkovka. Tato v podstatě hazardní hra má občany motivovat k tomu, aby účtenku nebrali jako bezcenný papír, ale aby motivovala občany si ji vždy při nákupu vzít, tak jak to nyní ukládá zákon.


Princip souteže

Princip je takový, že zákazník si odebere účtenku, která byla zaevidována v systému EET. V aplikaci nebo na webových stránkách zadáte údaje jako IČO obchodníka, přesný čas platby, BKP kód a FIK kód a také přesnou částku k platbě. Každý měsíc se potom vylosují výherci, kteří mohou získat zajímavé ceny. Klidně i 1 milión korun!

Hledáte nejvýhodnější EET systém pro iOS zařízení?

Nejvýhodnější EET pokladna pro iOS

Účtenkovka App Store

Účtenková loterie má svou aplikaci v App Store, kterou si můžete stáhnout zde. Aplikace je výhodnější v tom, že nemusíte účtenky do systému zadávat skrze rozhraní webové stránky. Kódy z účtenky nemusíte pracně opisovat, protože máte možnost je jednoduše naskenovat pomocí fotoparátu. Brzy však ale zjistíte, že toto načítání je opravdu velmi nepřesné. Účtenkovka také nově nabízí naskenování QR kódu pro přídání účtenky.

účtenkovka

Ceny

Výhry jsou poměrně bohaté za pouhou účtenku.

  1. 1 000 000 Kč
  2. Automobil v hodnotě 400 000 Kč
  3. 300 000 Kč
  4. 200 000 Kč
  5. 100 000 Kč
  6. 20 000 Kč
  7. 1000 Kč
  8. 100 Kč

Přitom platí, že výhru 20 tisíc korun může získat více soutěžících v jednom slosování. To probíhá vždy každý 15. den v měsíci.

Hazard pouze pro zletilé

Jednou z podmínek, kteřé Účtenkovka vyžaduje je, aby hráči byli plnoletí. Takže děti, účtenky předávejte svým rodičům. Takto to prostě s hazardem chodí. I když je paradox, že ten od soukromých firem stát likviduje, ale ten svůj vřele propaguje.

Šance na výhru

Podle předpokladů jsou šance na výhru stále vyšší a vyšší. Důvodem je to, že spoustá hráču zadávání účtenek do loterie vzdá, protože se jim stále nepoštěstilo. To ovšem skvěle hraje do karet vám. My vám budeme držet palce, abyste měli co největší štěstí.

apple leasing

zarukaiphone