MacPodpora magazín

Aplikace Počasí na iPhonu zvládne hodně, jaké jsou ale alternativy?

Aplikace PočasíČlánkyiPhone

Aplikace Počasí se na iPhonu stále vylepšuje a nyní dokáže zobrazovat i rozšířené údaje. Jaké jsou ale další možnosti a co nabízí konkurence?

V iPhonu budete asi nejčastěji používat základní aplikaci Počasí. Lze ta rychle zjistit, kolik je venku stupňů nebo se podívat na předpověď na následující dny. Také se údaje ukazují na Apple Watch a máte tak tento přehled i na svém zápěstí. Co když ale chcete víc jako je například meteoradar, webové kamery nebo přesnější výsledky?

Aplikace Počasí 5x jinak

Standardní aplikaci Počasí od Applu všichni uživatelé znají. Vedle ní ale existují stovky jiných a abyste se v nich vyznali, přinášíme 4 konkurenční tituly, které nabídnou i něco navíc.

Meteoradar

Jedná se o českou aplikaci, která je maximálně tvořena pro naší republiku. Radarové snímky Česka pochází od ČHMÚ a dle vývojářů se tak můžete dozvědět ty nejpřesnější informace o srážkách. V tom Apple někdy tápe a ikonka s kapkami deště nemusí nutně znamenat, že bude skutečně pršet. Mapa aktuální situace pomocí radaru lze dokonce přidat i jako widget.

Windy.com

Krásně řešená aplikace s množstvím údajů a hlavně radarem. Detailně vás informuje o síle a směru větru, což se hodí například pro jachtaře nebo piloty. SKvělou možností, jak mít představu o místě je pak náhled z více jak 35 000 webových kamer po celém světě.

Netatmo Weather

Pokud máte svoji vlastní meteostanici v podobě zařízení od Netatmo, tak určitě využívejte tuto aplikaci. Jedná se o krásný přehled údajů počasí, které se přenáší ze stanice. Vždy tak budete naprosto přesně vědět, jak venku je a co se chystá.

Carrot Weather

Velmi krásně zpracovaná aplikace, která je k dispozici na všech platformách, takže ji můžete využívat na iPhonu, iPadu, Apple Watch i v aplikaci Zprávy. Její velkou výhodou jsou široké možnosti přizpůsobení a vysoká přesnost předpovědi.


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone