MacPodpora magazín

Aplikace na iPhone, které vám pomohou osvojit si zdravé návyky

aplikace na iPhoneČlánkyiPhoneTipy

Oslavy nového roku jsou ty tam a s nimi nejspíše i většina předsevzetí, které jste si do něho dali. Tyto aplikace na iPhone vám pomohou osvojit si zdravé návyky.

Dobře spát, trochu meditovat, trochu cvičit ale hlavně jíst zdravě – to jsou základní kroky k tomu, abyste byli šťastní, měli se dobře a předně jste měli dostatek energie na celý váš náročný den. Aplikace na iPhone, iPad, Apple Watch ale klidně i Apple TV vám v tom pomohou a povzbudí vás, pokud ráno prostě „nemůžete“ vylézt z postele.

Jak stáhnout film do iPadu? Hodí se aplikace VLC

 

Aplikace na iPhone pro zdravější stravování

Lifesum

Titul Lifesum vám pomůže s volbou toho ideálního jídla ve vaší životosprávě. Díky nastavení si různých cílů vám pomůže navolit si i to správné cvičení k jejich dosažení. Aplikace nezapomíná ani na správný pitný režim, a díky provázanosti s Apple Watch vás o všem včas informuje.

Aplikace na iPhone 

Yazio

Aplikace Yazio vás chce udržovat v obraze o tom, co jste kdy jedli a jaký to na vaše tělo mělo vliv. Nabízí několik cílů, kdy si zvolíte zda chcete nabrat svalovou hmotu, nebo jen zhubnout atd. a podle toho vás také motivuje. Díky obsáhlé knihovně všech možných i nemožných jídel pak nemusíte hodnoty psát ručně, ale zadáte je z vyhledávání. Přítomna je i podpora přímého skenu čárových kódů. Titul je navíc v češtině.

Aplikace na iPhone

 

Aplikace pro iPhone, které pomohou k lepšímu spánku

Calm

Potřebujete-li se zbavit stresu, zkuste meditaci. Není to žádná novinka, meditace je ověřená staletími. Aplikace na iPhone Calm vás naučí, jak ji správně aplikovat a pustí vám k tomu i ten pravý hudební podkres. Užijete si ji však i na iPadu, Apple Watch nebo Apple TV.

Aplikace na iPhone

Sleep Cycle Alarm clock

Aplikace pomocí gyroskopu zaznamenává vaše pohyby, čímž dokáže rozpoznat, kdy ještě pořádně nespíte, a kdy už jste upadli do hlubokého spánku. Podle pohybů také zjistí, když se začnete pomalu probouzet a vzbudí vás v tu nejlepší dobu, kdy byste se měli cítit co nejvíce odpočatí. Je přitom však nutné mít svůj telefon pod polštářem.

Aplikace na iPhone

Jak naskenovat dokument? Zapomeňte na skenery, stačí vám iOS zařízení

 

iPhone aplikace, se kterými si trochu zacvičíte

Back Pain Relief – Kaia

„Kája“ je zdravotní aplikace, která vám pomůže procvičit vaše ochablá a bolavá záda. Provedená medicínská studie totiž říká, že tímto cvičením dokážete redukovat až 40 procent z vaší bolesti zad. Samotné rozhraní titulu je velice jednoduché, stejně jako jednotlivé cviky. Jen si na to prostě musíte najít čas.

Aplikace na iPhone

Asana Rebel – HIT Yoga Workouts

Cvičíte jógu? Titul Asana Rebel vám garantuje výsledky. Kombinuje cvičení jógy s fitness cviky tak, že se budete cítit sexy a zdravě. Aplikace obsahuje i osobního kouče, a také samozřejmě statistiky vašeho progresu.

Aplikace na iPhone

Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone