MacPodpora magazín

AirPods výměna je odsouhlasena Applem, řeší ji zdarma

AirPods výměnaČlánky

AirPods výměna vás může postihnout v případě, když máte se sluchátky problémy. Apple AirPods vymění zdarma a po kontrole.

Apple spouští program výměny AirPods Pro. Sluchátka mohou vykazovat problémy v podobě praskání při přehrávání nebo při volbě režimu potlačení okolního zvuku.

AirPods výměna po kontrole

Společnost Apple dnes oznámila spuštění nového servisního programu pro zvukové problémy AirPods Pro. Ten je určen k řešení problémů se sluchátky AirPods Pro, které mají statické nebo praskavé zvuky nebo problémy s aktivním potlačením šumu.

Vadné AirPods vykazují podle Apple následující problémy:

  • Praskající nebo statické zvuky, které se zvyšují v hlasitém prostředí, při cvičení nebo při telefonování
  • Aktivní potlačení zvuku nefunguje podle očekávání, například ztráta basových zvuků nebo zvýšení zvuků na pozadí, jako je hluk ulice nebo letadla

Dotčené ‌AirPods‌ byly vyrobeny před říjnem 2020. Ti, kteří mají ‌AirPods‌ Pro a mají tyto problémy, je mohou bezplatně přinést do Apple Store nebo k autorizovanému poskytovateli služeb Applu. Apple říká, že AirPods Pro‌ budou před servisem zkontrolována, aby se ověřilo, zda jsou způsobilá pro tento program. Sluchátka ‌AirPods Pro‌ vykazující problém (levé, pravé nebo obě) budou vyměněna.

Program se vztahuje pouze na ‌AirPods Pro‌, nikoli na jiné ‌AirPods‌ modely. Uplatnit ho můžete v případě, že od koupě ‌AirPods Pro‌ neuplynuly více jak 2 roky.

Uživatelé AirPods Pro si už měsíce stěžují na problémy s praskáním zvuků během pohybu a problémy s aktivním potlačením hluku. Ovlivnění uživatelé evidují praskání zvuku v průběhu času a zdá se, že k němu dochází, když něco způsobí pohyb nebo vibrace sluchátek.

Zdroj: Macrumors.com


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone