MacPodpora magazín

AirPods Pro 2 mají přijít ve dvou velikostech. Kdy a co budou umět?

AirPods Pro 2Články

AirPods Pro 2 jsou nová sluchátka, která Apple ukáže v roce 2021. Nyní známý twitterový účet sdílel uniklé obrázky interních částí hardwaru.

Leaker Mr-white, který v minulosti sdílel přesné podrobnosti o produktových plánech společnosti Apple, dnes tweetoval údajné obrázky interního hardwaru. Části mají být použity ve sluchátkách AirPods Pro 2. generace, jejichž vydání se očekává někdy v roce 2021.

AirPods Pro 2 v roce 2021

Na níže uvedených fotografiích se hardware na pravé straně obrázku jeví jako aktuální součástky z AirPods Pro. Zatímco hardware vlevo je určen pro ‌AirPods Pro‌ příští generace. Kabely jsou ve dvou různých velikostech, což naznačuje, že by sluchátka AirPods Pro 2 mohla přijít ve dvou velikostech.

Zvěsti serveru Bloomberg naznačují, že druhá generace ‌AirPods Pro‌ bude mít kompaktnější design. Měla by se tak zmenšit krátká stopka vyčnívající ze spodní části. Z hlediska designu nabídne Apple prý zaoblenější vzhled, který využívají konkurenční produkty společností Samsung nebo Google. Je možné, že stopka bude úplně eliminována, a tak se setkáme pouze s peckami, které nudou vypadat jako oblázky.

Spekulace také tvrdily, že AirPods Pro budou obsahovat nový bezdrátový čip. Ale twitterový účet tvrdí, že sluchátka budou využívat stále Apple W2. Současná AirPods Pro využívají čip H1, který je nástupcem W1. Je ale možné, že názvy ještě Apple přepracuje a dojde k nějakému vylepšení.

AirPods Pro 2

Účet Mr-white v minulosti sdílel přesné podrobnosti, ale není vždy správný. Začátkem letošního roku ukázal obrázky opleteného kabelu, o kterém se říkalo, že je určený pro řadu iPhonů 12, ale to se nepotvrdilo. Uvedl také, že Apple pracuje na černé tužce Apple Pencil. Zatím se žádná taková ale neobjevila. Naproti tomu sdílel informace o iPhonech 12, které se ukázaly jako správné.

O tom, kdy přesně vyjdou aktualizovaná sluchátka AirPods Pro‌, zatím není ani slovo, ale očekávají se někdy v roce 2021.

Zdroj: Macrumors


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone