MacPodpora magazín

AirPods Max jako další Apple sluchátka, ale ve velkém?

AIrPods MaxČlánky

AirPods Max mohou být dalšími sluchátky, která se objeví v prodeji. Po peckách AirPods a špuntech AirPods Pro by tak mohla přijít velká Apple sluchátka.

Před dvěma lety analytik dodavatelského řetězce Ming-Chi Kuo řekl investorům, že Apple vyrábí špičková sluchátka přes uši s funkcemi podobnými AirPods. Je dost pravděpodobné, že to tak skutečně je. Server 9to5Mac objevil dvě ikony představující světlou a tmavou verzi špičkových Apple sluchátek v kódu iOS 14.

AirPods Max se budou nasazovat přes uši

Dvě objevené ikony nám poskytují jasnější obraz o tom, jak budou vypadat špičková Apple sluchátka přes uši. Tyto ikony se používají v systému iOS 14 k zobrazení nevydaných sluchátek v celém operačním systému včetně stavu baterie a widgetu stavu nabíjení.

Na základě těchto ikon očekáváme, že Apple nabídne alespoň dvě barevné varianty a to pravděpodobně černou nebo vesmírně šedou a bílou. Taková Apple AirPods jsou nabízena pouze v bílé barvě.

Pokud jde o funkce, očekáváme, že špičková sluchátka přes uši přijmou od AirPods více funkcí, než mají dosud existující sluchátka Beats. Například se očekává, že sluchátka se automaticky pozastaví a obnoví přehrávání zvuku, když je sundáte z hlavy.

Apple sdílí další funkce AirPods s různými produkty Beats včetně Beats Solo Pro. Nedávno vydaná sluchátka do uší zahrnují stejný čip, potlačení hluku a transparentní režim jako AirPods Pro. Způsob nabíjení špičkových nových sluchátek zatím zůstává záhadou. AirPods spoléhají na nabíjecí pouzdro, které má vlastní baterii, ale sluchátka Beats Solo Pro se nabíjejí prostřednictvím portu Lightning. Bezdrátový nabíjecí stojan by byl vítán, ale neviděli jsme důkazy, že by nějaký existoval (zatím).

Kdy budou v prodeji?

Apple sluchátka přes uši měla být původně vydána někdy v roce 2018, ale počáteční zprávy z dodavatelského řetězce rychle následovaly zprávy o problémech s designem. Ming-Chi Kuo v lednu oznámil, že budou dodána někdy v roce 2020.

Nový operační systém iOS 14, ve kterém jsou ikony nových sluchátek k dispozici, má být vydán někdy na podzim tohoto roku. Lze tedy předpokládat, že do té doby by sluchátka mohla být v prodeji.

Zdroj: 9to5mac


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

apple leasing

zarukaiphone