MacPodpora magazín

AirBank se také prozradila. Apple Pay přichází

ČlánkyiPhoneTipy

AirBank se také prozradila. Apple Pay tu bude velice brzy

Celé je to doslova na spadnutí. Už jsme Vám psali také o tom, že Apple příchod Apple Pay prozradil tím, že začal rozesílat obchodníkům po Česku samolepky o přijimání plateb pomocí Apple Pay. Ačkoliv banky musejí stále mlčet, některé již přiznaly, že jsou na příchod připraveny, ale čekají na samotný Apple. AirBank na svých stránkách dnes prozradila, že opravdu Apple Pay příjde.


Apple Pay má další důkaz. Jaký tentokrát?

Tuto banku opravdu můžete mít rádi

AirBank je poměrně mladičká banka mezi ostatními, i když na českém trhu není úplným nováčkem. Jejich reklmaní slogan „…i banku můžete mít rádi.“ můžeme opravdu potvrdit. AirBank, ačkoliv to doteď nijak nevypadalo, tak skutečně bude jednou z prvních bank, které budou jablečnou platební platformu podporovat. Budeme doufat, že to skutečně bude již zítra v úterý 19. února od 6:00.

Vyhledávač na stránkách

Při zádaní hesla „Apple Pay“ na webobých stránkách této banky na vás vyskočí často kladené otázky ohledně této služby. K dispozici jsou otázky jako, jestli se s touto službou dá platit na internetu nebo jestli je pro klienty banky zdarma. Při pokusu o kliknutí na otázku, abyste si mohli přečíst celou odpověď, nastává zádrhel. Dál se nedostanete. Pravděpodobně tato banka chtěla, aby klienti tyto otázky zatím nenašli. Ale chybička se vloudila.

AirBank

 

 

apple leasing

zarukaiphone