MacPodpora magazín

5 apps, které nesmí chybět ve tvém iPhone

ČlánkyiPhone

1) MY DATA MANAGER
My Data Manager, která ohlídá, aby jste si vždy se svým objemem dat vystačili, aniž by jste přečerpali limit. Takže pokud chcete mít svá data pod kontrolou, určitě by Vám tato aplikace neměla chybět.

 

2) SPOTIFY
Volně šiřitelná aplikace Spotify umožňuje online poslech hudebních souborů a jejich stahování. Po stažení a instalaci programu můžete procházet různé hudební nahrávky podle žánru, autora, interpreta a dalších parametrů. A je to proste BOŽI!!

 

 


3)
ARGUS
 V AppStore i v Google Play najdeme množství aplikací, které mohou pomoci zlepšit životní styl. Jejich cílem je motivovat ke zdravějšímu stravování, pravidelnému pitnému režimu. Jiné aplikace počítají počet kroků, které denně uděláte, určí vám vzdálenost, kterou jste proběhly nebo odjezdili na kole. Další aplikace sledují a analyzují váš spánek.
Argus nabídne všechny tyto funkce pod jednou střechou

4) VSCO Cam
Pokuď milujete úpravu fotografii, tak VSCO Cam je ta nejvic cool cesta, jak dosáhnout kvalitní fotky pomocí filtrů. Není to sice žádna novinka, ale ve vašem telefonu prostě nesmí chybět. Buďte pohotoví a zachytávejte ty správne momenty se správným filtrem!

 

 

5) DROPBOX
Populární webové úložiště Dropbox nabízí snadnou a rychlou cestu pro ukládání a sdílení souborů online.

 

 

apple leasing

zarukaiphone