MacPodpora magazín

4K video iPhone 11 Pro umí, ukazuje to poslední reklama Shot on iPhone

4K video iPhone 11 ProČlánkyiPhone

4K video iPhone 11 Pro zvládá levou zadní a příkladem budiž poslední Apple reklama z kampaně Shot on iPhone. Podívejte se na nevadské Ohnivé údolí.

Nejnovější video společnosti Apple s názvem „A Journey into the Valley of Fire“ ukazuje 4K video na iPhonu 11 Pro a schopnosti ultraširokoúhlého objektivu ve státě Nevada v úžasném Ohnivém údolí.

4K video iPhone 11 Pro jedna báseň

Zhruba 80 kilometrů od Las Vegas leží pozůstatky monumentálního geologického procesu, který se utvářel po 200 miliónů let. Vítr a voda dokázaly vytesat krásné scenérie do Ohnivého údolí.

Video natočené na iPhone 11 Pro poskytuje rozsáhlé záběry ikonických pískovcových struktur, které tvoří nevadské údolí. Skladbou doprovázející úžasné scény je ve videu „Frontier“ od Holly Herndon.

Shot on iPhone

Cílem projektu „Shot on iPhone“ společnosti Apple je představit možnosti videa a fotografování s iPhonem. Mezi další videa z kampaně patří například ty z předvedením nočního režimu iPhonů 11 nebo 8minutový krátký film o čínském Novém roce.

Často se v kampaních objevují fotografie nebo videa známých umělců, kteří tak Applu pomáhají z propagací. 4K video nového iPhonu 11 Pro je skvělé a určitě potěší i toho nejnáročnějšího zákazníka. Už jen proto, že iPhony 11 využívají i prvotřídní režiséři, kteří se nebojí s tímto zařízením natočit celý film.

Zdroj: Appleinsider


Naše kontakty

Napsat nám můžete na:

Kontaktní informace

Mohlo by vás zajímat

apple leasing

zarukaiphone